İngilizce-Türkçe metin çeviri!

Konu 'İngilizce 11. Sınıf' bölümünde yağmur05 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yağmur05

yağmur05 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

When I was studying at university, I was a real Galatasaray supporter. Those days I loved football, but more than that, I loved Galtasaray. One weekend Galatasaray came to Ankara. At the time I was living in a girls dormitory, where we were only allowed to stay out till 9:30 pm. Three of us all Galatasaray fans lied to the dorm supervisor and got special permission to stay out longter that night... till 11:00 pm. We went to the hotel, where the Galatasaray team was staying. We met all the players and more than this, we had dinner with them. We chatted for hours, and, of course, we were late getting back to the dorm. We were stranded outside in the freezing cold for two hours before the night director agreed to let us back in. Later, we found out that some other girls Fenerbahçe supporters had heard our story and had lobbied against us. In the end, the three of us moved out of the dorm into a rented flat. Of course, the walls were covered with photos we had taken that night.

Yardımcı olursanız çok sevinirim hoca sözlü notunu burdan vericek :(
  2. Okeanus

Okeanus Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    635
    Ödül Puanları:
    0
    Emin değilim ama sanırım böyle:

Ben üniversitede okuyorken, gerçek bir Galatasaray destekçisiydim. O günlerde futbolu sevdim, ama ondan daha çok Galatasaray'ı sevdim.Bir hafta sonu Galatasaray Ankara'ya geldi. O zamanlar saat 9.30 a kadar dışarıda olmamıza izin verilen bir kız yurdunda kalıyordum. Galatasaray hayranlarının üçü yatakhane idarecisine yalan söyledi ve saat 11 e kadar dışarıda kalmak için özel izin aldık. Galatasaray takımının kaldığı otele gittik. Bütün oyuncularla tanıştık ve bundan daha fazlası, onlarla akşam yemeği yedik. Saatlerce sohbet ettik ve, tabi-iki, yatakhaneye geç döndük. Gece müdürü bizim içeri alınmamıza izin verene kadar iki saat boyunca dondurucu soğukta dışarıda bekledik. Daha sonra, Fenerbahçe taraftarlarından bazı diğer kızlar bizim hikayeyi duymuş ve bize karşı lobi yapmıştı(?)
    Sonunda, üçümüz yurt dışına bir kiralık daireye taşındık. Tabi-iki, duvarlar bizim o gece çekildiğimiz fotoğraflarla kaplıydı.
    yağmur05 bunu beğendi.
  3. yağmur05

yağmur05 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çook teşekkür ederim kendimce çevirmeye çalışmıştım ama hep devrik kurmuştum cümleleri :) tekrardan teşekkür ederim
  4. Okeanus

Okeanus Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    635
    Ödül Puanları:
    0
    Rica ederim. Umarım doğrudur :)
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş