İngilizce'ye çevirir misiniz?

Konu 'İngilizce 11. Sınıf' bölümünde beerin tarafından paylaşıldı.

1. beerin

beerin Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    19

Kendimizi anlatan bir metin yazmamız gerekiyor. Çok uzun bir şey olmayacak. Belki bir kaç cümleden daha fazlası ama çok uzun değil. Tabi bende böyle bir yetenek yok. Şimdi yazacağımız yazıya benzer bir örnek vererek sizin yazabileceğiniz cümlelerle metni yazmanızı rica ediyorum sizden.

------------ Ben konuşmayı çok seven biri değilim. Ama yeri geldiğinde öyle çok konuşurum ki benden sıkılırsınız. Gün içinde çok aktif olmadığımı düşünen arkadaşlarım var fakat hiçte öyle değil. Gülmeyi severim tabi kaliteli bir espriniz varsa :) Ben kendimi sadece düşünen biri olarak ifade edebilirim çünkü çok fazla susar ve düşünürüm. Ne düşündüğümü gelince önce hanginizi öldüreceğimi düşünüyorum hazırlıklı olun :D ------------------------------

Yazmanızı istediğim ( rica ettiğim) metin bu. Benim yukarda yazdığım metni ifade edecek bir metin istiyorum. Hani İngilizce'ye çevrildiğinde cümleler tamamiyle aynı olmayabiliyor ama bunu ifade etsin yeter. Sizlerin yapabileceğini düşünüyorum. Lütfen yardım eder misiniz? :confused: :confused: :( :cold:
    lophiliell bunu beğendi.
  2. !!emine!!

!!emine!! Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    94
    Yer:
    Istanbul
    I am not a talkative person. But at apt times, i am so chatty that you get bored. I have few friends who think that i am so passive in a day which doesn't suits me. If you have high-quality jokes, i like laughing then. I express myself as a thoughtful person because i am always silent and thinking. What i am thinking now is killing first anybody of you. So get ready for it!
    beerin ve lophiliell bunu beğendi.
  3. umutcan997

umutcan997 Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    19
    Bunu çalabilirmiyim lütfen ? :DD
  4. !!emine!!

!!emine!! Üye

Beğenileri:
    629