İnsan sevdiğini...

Konu 'Alıntı Şiirler' bölümünde fatos_38 tarafından paylaşıldı.

1. fatos_38

fatos_38 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Burnu bi karış havada,gözü yükseklerdeydi ben onu sevdiğimde.Hele hele benim aşkımı yerden yere vurup,nasıl kırmıştı kalbimi zalim.Dudaklarından dökülen acı sözleri;öyle ki,bugün bile unutamadım.Ne tebessümdü o, zehirden beter.Her olayda içim paramparça,gözlerim ağlamaktan kıpkırmızı olurdu.Yorgun düşerdim onsuz geçen,onunla dolu,koyu siyah gecelerden.Pişmanlıktan kendime lanetler eder,sevgimi söylediğim günü düşündükçe ,kaleme sarılıp yazardım ona nefretin aşkla kucaklaştığı o uzun mısralarımı.Derdim ki;alın yazımdı ,on altımın çocuksu aşkıydı....Nasılda gülerdi diğer kızlarla konuşunca...En anlamlı bakışlarıyla önce ümitlendirir,ardından bir uçurumun kenarına yapayalnız bırakır giderdi.Ben çaresiz,ben yorgun,ben bıkkın,ben üzgümdüm bu sevdadan.Ah o insafsız karşımda kızlarla konuştukça diri diri yanardım ...Çocukluk mu,yoksa gençliğimin saf mı duygusuydu bu ölesiye bağlanış?Kim bilir,belki de sevilmeye muhtaç kalbin bitmeyen kaprisi...Ondan hiçbir şey istememiştim.Sadece sevgi...

Bir gün okula gelirken o zalimin öldüğü duydum..Koşarak ve ağlayarak sınıfına koştum,Sırası boştu.Sırasına yaklaşarak kendi kendime;'Sen Ölemezsin;canımsın ,sevgimsin,herşeyimsin. İstersen yine alay geç duygularımla,yine konuş karşımda kızlarla Kızmam sana Ama ne olur ölmediğini şaka yaptığı söyle.Beni üzmek için yaptığını söyle.Özledim seni herşeyini özledim.Allah'ım son kez göreyim onu doya doya bakayım ne olur...'Bu sessiz yalvarışım saatlerce sürdü taki ölümüne kendimi inandırdığım ana kadar..Hıçkıra hıçkıra ağladım sıraya kocaman yazdığım ismini öptüm.Sonra,ona ait birşeyler bulmak için heryeri aradım..Yalnızca buruşturulmuş bi sayfa.Yazı onun yazısı.Çok şaşırdım mektup bana hitap ediyordu.Acıyla ,kalbimde büyüyen bir özlemle okudum her cümleyi...Hele o ilk satırı...Öyleki her düşündüğümde ağlatan o satırı..Halada aklımda 'İNSAN SEVDİĞİNİ YERDEN YERE VURURMUŞ BİTANEM,AFFET BENİ' yazıyordu aşkımdan kalan sadece bu kelime beni yıllarca ağlatmış onu hiç unutturmamıştı...
  2. isynkar liseli

isynkar liseli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    guzel yazmısın fatoş ellerine saglık.
  3. fatos_38

fatos_38 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    saOLasınnn hemşerimmm:D
  4. enesyalcin

enesyalcin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    çok beğendim ellerinize sağlık
  5. e s r a

e s r a Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    cok güzelmiş tesekkurler paylasimin icin
  6. fatos_38

fatos_38 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    saoLasınnnn canemmm :D
  7. cagdasrock

cagdasrock Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzellll tbrkler
  8. fatos_38

fatos_38 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    saoLasınn....:D:D:D
  9. pınarburak

pınarburak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzelmiş gözlerim doldu ***:(:(
  10. XxELİFxX

XxELİFxX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    göz yaşlarımı tutamadım ağladım çok güzeldi her kelimesi bir avuç göz yaşıyla dolu :'(

Sayfayı Paylaş