Internet | Korumalı Mod : Kapalı

Konu 'Bilişim Teknolojileri' bölümünde beyaz_inci tarafından paylaşıldı.

1. beyaz_inci

beyaz_inci Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba ! :confused:

Benim bilgisayarımda Windows 7 İşletim Sistemi yüklü. ​

Bundan bir ay önce Internet Explorer ' a girdiğimde durum çubuğunda Korumalı mod: Kapalı yazıyor.​

Çok uğraştım ama bir türlü çözemedim. Üzerine çift tıkladığımda Korumalı Mod Etkinleştir işaretli ama hala kapalı yazıyor.​

Korumalı modun açık olmasını istiyorum.​

Yardım Ederseniz Çok Sevinirim !​

Şimdiden Teşekkürler . . .​
  2. `☆мiśśiśєℓℓά☆`

`☆мiśśiśєℓℓά☆` Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    489
    Ödül Puanları:
    16
    Korumalı mod simgesi

Internet Explorer, web sayfaları tarafından yazılım yüklenmeye çalışıldığında sizi uyaracağı gibi, programlarını çalıştırmayı denediklerinde de uyarır. Bir yazılım programı Internet Explorer ve korumalı mod dışında çalıştırıldığında, söz konusu programın bilgisayarınıza sizden daha fazla erişimi olabileceği için uyarıda bulunulur. Bu genellikle bir web sitesi bilgisayarınızda bir yazılım programını çalıştırmak için bir eklenti kullandığında olur. Aynı anda birden fazla web sitesini görüntülüyorsanız, izin vermeden önce hangi sitenin programı çalıştırmaya çalıştığından emin olmak için tüm açık web sitelerini denetleyin. Programa güvenirseniz ve herhangi bir web sitesinde çalışmasına izin vermek istiyorsanız, Bu program için bir daha uyarı gösterme onay kutusunu işaretleyin.
  3. beyaz_inci

beyaz_inci Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Her internete girdiğimde böyle yapıyor. Çok teşekkür ederim ama modu hala açamıyorum.
  4. `☆мiśśiśєℓℓά☆`

`☆мiśśiśєℓℓά☆` Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    489
    Ödül Puanları:
    16
    Format At Bence
    Muhtemelen Bilgisayarına Virüs Girmiş Ve Açmanı Engelliyor ;)
  5. beyaz_inci

beyaz_inci Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    :D Bence formatlık bir şey değil. Birgisayara her bişey olunca format atılmayacağını da iyi biliyorum.Çünkü bilgisayarımı 3 ay önce aldım ve daha o kadar fazla bilgisayar kullanmadım ayrıca olur olmaz sitelere de girmiyorum.Yani virüs olması imkansız :)

Sayfayı Paylaş