İsteklerim var

Konu 'İstekleriniz' bölümünde мoʀαoʀ tarafından paylaşıldı.

1. мoʀαoʀ

мoʀαoʀ Üye

Beğenileri:
    634
    Ödül Puanları:
    94

merhaba ben sınavlar yoğunluğundan dolayı yoktum şimdi geldim ve bazı isteklerim var

1) Ders bölümde cevaplar yazılırken hangi döneme ait olduğunu yazın mesela 2010-2011 eğitim öğretim yılı 9.sınıf dil anlatım dersi cevapları diye yazarsanazı diğer eski cevaplarla karışmaz.
    2)yarışma yapalım dedim ama bir konu seçmek lazım meselaben bir konu seçtim bir kitap okuyup yorum yapmak o kitabı iyi yorumlayan kazanır(kitabı aramızda seçicez)

bu isteklerim var 1.şıtaki sadece göüşüm eğer onaylanırsa ben kendi bölümünde işleme koyacağım

Teşekkürler
    Okeanus bunu beğendi.
  2. Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0
    2. ye katılıyorum, mesela kitaplar 100 Temel eserden olabilir (=... Yorumlarımızı değerlendirebilecek edebiyat öğretmeni de mevcut (=... Bence güzel fikir (=.
  3. мoʀαoʀ

мoʀαoʀ Üye

Beğenileri:
    634
    Ödül Puanları:
    94

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

2. ye katılıyorum, mesela kitaplar 100 Temel eserden olabilir (=... Yorumlarımızı değerlendirebilecek edebiyat öğretmeni de mevcut (=... Bence güzel fikir (=.
    Genişletmek için tıkla...
    1. de yorum yaparsan iyi olur leyla
  • Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0

:) olur ..

1. ye de katılıyorum karışıklığı önler.. üyeler eski kitap yeni kitap tartışmasına girebiliyor yıl belirtilse daha kolay anlaşılınır (=
  • Rüzgar

Rüzgar Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    113

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

merhaba ben sınavlar yoğunluğundan dolayı yoktum şimdi geldim ve bazı isteklerim var

1) Ders bölümde cevaplar yazılırken hangi döneme ait olduğunu yazın mesela 2010-2011 eğitim öğretim yılı 9.sınıf dil anlatım dersi cevapları diye yazarsanazı diğer eski cevaplarla karışmaz.
    2)yarışma yapalım dedim ama bir konu seçmek lazım meselaben bir konu seçtim bir kitap okuyup yorum yapmak o kitabı iyi yorumlayan kazanır(kitabı aramızda seçicez)

bu isteklerim var 1.şıtaki sadece göüşüm eğer onaylanırsa ben kendi bölümünde işleme koyacağım

Teşekkürler
    Genişletmek için tıkla...
    1.si, kitaplar değiştiği için çok iyi olur kanaatindeyim.. Özellikle Dil ve Anlatım bölümü ve Edebiyat bölümleri için..
  • Sayfayı Paylaş