İtiraflar

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde AnatHemA tarafından paylaşıldı.

 1. AnatHemA

  AnatHemA Forumdan Uzaklaştırıldı

  Katılım:
  5 Kasım 2009
  Mesajlar:
  57
  Beğenileri:
  64
  Ödül Puanları:
  0

  Alışkanlık meselesi
  "Ufaklık nasıl?" diye sordu. "İyi, her zamanki gibi sol tarafta." dedim. "Nasıl yani?" dedi. "Öyle yani." dedim, dedim ama başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Alışamadım ben bu babalığa daha ama ya!

  Oda
  Hastanede sperm verme odasını ararken "Abi otuz bir çekme yeri nerede?" diye soran arkadaşı bodrum kattaki kalorifer dairesine yolladım. Magmaya en yakın orası vardı elimin altında.

  Selam
  Sabah yürüyüşüne çıktığımda otobüs durağının önünden geçerken (biraz sesli) gaz kaçırdım. Duraktan biri arkamdan "aleyküm selam" dedi. Bana demedi. Hayır bana demiş olamaz. Ama ben adımlarımı hızlandırdım. Uzaklaştım. Kaçarcasına.

  Tangalı yolcu
  Çamaşır makinamız bozulunca tamirci çağırdın, anladım. Gider su borusunun içinden benim tangam çıkınca ne diye adamın yanında anneme ''Hanım, ne çıktı biliyor musun? Don!''diye bağırdın? Hadi bağırdın ne diye ''Benim kızın o...'' diye başlayarak hayatımı hiç tanımadığın elin ada mına anlatmaya başladın? Magmaya yolcu ettin beni baba!

  Garanti Aynur!
  Demek ki neymiş? Bankadaki müşteri temsilcisinin ismini telefon rehberine "Garanti Aynur" diye kaydetmeyecekmişsin. Yoksa "Bu senin yatağa atabildiğin garanti kadın demek, bir de garanti olmayan ama çalıştıkların mı var?" diye dünyayı dar ederlermiş.

  Amcam
  Söyleyin bana, kaçınızın amcası genel ev in önüne gelince, arabayı park edip yanında eşi varken "10 dakika işim var, bekle geliyorum." dedi? Allah bildiği gibi yapsın seni amca...

  Sansürcü annem
  Ergenlik çağlarım. Bir gün evde kimse yok. Fırsatı değerlendirmek istiyorum. Gidip porno dergilerimi sakladığım yerden çıkarıyorum ve gözlerime inanamıyorum! Dergilerimi bulan annem ispirtolu kalemle fotoğraflardaki kadınların cinsel organlarını ve göğüs uçlarını çarpı ve tire işaretleriyle sansürlemiş. Razı olmamış canım annem evladının beyninin böyle şeylerle kirlenmesine

  Emret Komutanım
  Askerde haftasonu karnım acıktı; büfeye gittim, yiyecek bir şeyler aldım. Sol elimde köfte, sağ elimde kola gidiyorum. Karşıdan bir yüzbaşı geliyor; sağ elimde kola olmasına rağmen hemen selam veriyorum ve hiç gecikmeden cevabı alıyorum: "Oldu olacak sikinle verseydin selamı"

  Mustafa
  Doğum yapmış arkadaşımın hastane odasına ziyarete gitmiştim. Hastanenin holünde beklerken doğumhaneden bağırma sesleri geliyordu. Kadın doğum yaparken bağırıyor biz de gülüyorduk. Neden mi? Bağırma aynen şöyleydi. ''Mustafaaaaa! Gel bunu nasıl koyduysan öyle çıkar. Mustafaaa!''

  Fal
  Kocamın babasına kahve falı bakarken "Babacım çok büyük bir kuşun var!" demiş olamam değil mi? Yok yok olmamalıyım!

  Kazazede
  Sabah cep telefonuma mesaj yollayan sevgilim "Gece kaza yaptım, arabayı devirdim." yazmış. Geri aramama rağmen telefonunu açmayınca meraklandım. Evlerini aradım. Telefona babası çıktı. "X gece kaza yapmış, arabayı devirmiş. Şimdi de aradım açmıyor. Ciddi bir şey yok ya? İyi mi?" diye sordum. Uzun süren bir sessizlikten sonra babası "Benim araba sağlam, olsa olsa o kendi arabasını devirmiştir" dedi ve ben o an sevgilimin "araba devirmek"le nasıl bir kazadan bahsettiğini anladım. Teşekkür edip sessizce telefonu kapadım.

  Yeni evli
  Yeni evlenen kuzene gidilir cümbür cemaat. Haliyle evlilik nasıl gidiyor diye sorulur. Saf kuzen de ''Çok acılar çekiyorum, daha bir şey anlayamadım'' der. E ama kuzen sen öyle bir cevap verirsen tabii ki de ortamdaki kimse senin o sırada ailenle aranın bozuk olduğunu anlatmaya çalıştığını düşünmez. Hepimizin aklında tek bir sahne belirir. Kusura bakma yani.

  Günahı onun boynuna
  Geçtiğimiz yaz sevgilimin evindeyiz sabaha karşı malum işi yapmak için hareketleniyoruz. En heyecanlı yerinde evin bitişiğindeki ca mi nin hocasının "Allahu ekber" demesiyle irkilip duruyorum. Sevgilim "Ne oldu?" diyor, "Ezan okunuyor, ben günaha giremem; istersen sen devam et ben böyle dururum." diyorum. Haliyle devam ediyor, böylece günah onun boynuna kaldı diye düşünüyorum. Umarım diğer taraf da böyle düşünüyordur

  Pozisyon
  Aile eşrafının bahçede oturup sohbet ettiği esnada, başını yere koymuş, poposunu havaya kaldırmış köpeğimizi görünce "Aa bak, senin en sevdiğin pozisyon!" dedin ya; artık bilmiyorum, nasıl bakacağız onca insanın yüzüne!

Sayfayı Paylaş