Joyjoy Özlem / Aşk ''1''

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde Joyjoy tarafından paylaşıldı.

1. Joyjoy

Joyjoy Üye

Beğenileri:
    348
    Ödül Puanları:
    0

>> Ömrüme yetecek bir aşk ararken seni buldum, simdiyse aşkıma yetecek bir ömür arıyorum, çünkü seni çok seviyorum.

>> Sen güllere özenme, güller sana özensin. Üzme tatlı canini sen güllerdende güzelsin. sevgi kadar masum sevilecek kadar özelsin, sen bir tanesin herşeye bedelsin…

>> Ne varsa aradigim bilki sende bulmusum, Senden öncesi yoktu seninle var olmusum, Sende bütün umutlar sende bütün özlemler, Beni sende arama ben artik senin olmusum.

>> Sanmaki yerin dolacak, senden başkası benim olacak! Ne bana senin gibi bir sevgili,nede seni benim kadar çok seven olacak….

>> Aşk bir mumdur senide yakar benide mumu hiç söndürme.
    Usher27, EksiTR ve MaJesty_ bunu beğendi.
  2. Joyjoy

Joyjoy Üye

Beğenileri:
    348
    Ödül Puanları:
    0
    >> Derlerki bi insani farketmek icin 1 dakika lazimmis,onun hakkinda fikir üretebilmek icin 1 saat, ondan hoslanabilmek icin 1 gün,onu sevebilmek icin 1 hafta, ama onu unutabilmek icin bir ömür yetmezmis…

>> Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam. Rahatsız ediyorsa varlığım ölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA ENGEL OLAMAM...

>> Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

3. Joyjoy

Joyjoy Üye

Beğenileri:
    348
    Ödül Puanları:
    0
    >> Korkum sevmek degil sevipte ayrılmak. Korkum kurşun yemek değil kalleşçe vurulmak. Korkum ölüm değil sevdiğim tarafından unutulmak...

>> Bizde Ozur dilemek Vardir Yalvarmak ASLA,,SEVMEK Vardir Ihanet ASLA,,Bitirmek Vardir Geri Donmek ASLA..

>> Ölümü yalnızlıktan daha çok sevmişim meğerse... Mezarım beni o gün terkettiğin yerde!
  4. Joyjoy

Joyjoy Üye

Beğenileri:
    348
    Ödül Puanları:
    0
    Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız Benimsin!

5. Joyjoy

Joyjoy Üye

Beğenileri:
    348
    Ödül Puanları:
    0
    Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba

6. Joyjoy

Joyjoy Üye

Beğenileri:
    348
    Ödül Puanları:
    0
    Saklarmısın beni göz bebeklerinin haznesinde, mahşere kadar güneşim ayım olurmusun, gökyüzünde usulca damlarmısın yüreğime ve sonsuza dek benim vazgeçilmezim olurmusun ?

7. Joyjoy

Joyjoy Üye

Beğenileri:
    348
    Ödül Puanları:
    0
    Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için.
  8. Joyjoy

Joyjoy Üye

Beğenileri:
    348
    Ödül Puanları:
    0
    Derlerki bi insani farketmek icin 1 dakika lazimmis,onun hakkinda fikir üretebilmek icin 1 saat, ondan hoslanabilmek icin 1 gün,onu sevebilmek icin 1 hafta, ama onu unutabilmek icin bir ömür yetmezmis…
  9. Joyjoy

Joyjoy Üye

Beğenileri:
    348
    Ödül Puanları:
    0
    Su iner yokuşlardan basamak basamak benimse alın yazım yokuşlarda susamak
  10. Joyjoy

Joyjoy Üye

Beğenileri:
    348
    Ödül Puanları:
    0
    Seni her düşündüğümde bir yıldız çiziyorum, bilmiyorum kaç yıldız oldu ama artık benimde bir gökyüzüm var.

Sayfayı Paylaş