kafamm çok karışıkk ..(

Konu 'Psikolojik Destek' bölümünde francois tarafından paylaşıldı.

1. francois

francois Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0

arkadaslar sonuçlar geldi ve sorunlarıda beraberinde getirdi bu yıl dershaneye gitmeden 76 bin içine girmişim üstelik babamın yanında çalışmama rağmen iyi diye düşünüyorum ankara tabiki tutmuyor il dışı yerler 4 yıllık var manisa afyon bolu balıkesir vs vs ailemden uzaklaşmakta istemiyorum dershaneye gitsem ve biraz daha düzenli çalışşam daha yakın yerler ya da belki ankara içi bile olabilir diye düşünüyorum çünkü gazi tarih bölümü 55 binlerde alıyo düzenli çalışmayla bunu başarabilirim kafam çok karıştı zaten bu seneden önce hiç birşey bilmiyodum bu yıl alt yapım oldu bilgiler hala aklımda üstüne daha iyi bir çalısmayla daha iyi yerler olabilir ama 1 yılımında boşa gitmesini istemiyorum kafam çok karışııkkk ..(
  2. selene

selene Guest

elinde sonun ailenden uzaklaşacaksın :) bu senin için geçerli değil herkes için geçerli uzaklaşamaya biraz alışmaya başla ;) bence gitmelisin , o bir yılın boşa gitmesin ;)

bu arada istediğin bölümü tutturuyorsan git =)
  3. Moderatör Özlem U.

Moderatör Özlem U. Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.280
    Ödül Puanları:
    0
    bencede bir sene daha sıkı çalışırsan ankarayı tutturabilirsin uzaklaşman ailen içinde bir çok dert tasa getirebilir:)üzebilirsin onları sen bir sene daha çalış sonra kanırsın inşallah
  4. ~~Özge~~

~~Özge~~ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.697
    Ödül Puanları:
    36
    Bence seneye gir çalışınca daha iyisini yaparsın , kötü bir yere gitmektense 1 sene beklemek daha iyi hem daha ilk girişin fazla sene kaybı olmaz
  5. francois

francois Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    istediğim yer değilde tarih ve edebiyat bölümleri oluyor il dışına çıkırsam aileye masraf getirmem lazım ve iyi bi yere gitmedikten sonra boşa masrafta yaptırmak istemiyorum bunları da düşünmek lazım biraz da yanlış mı düşünüyorum acaba
  6. selene

selene Guest

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

istediğim yer değilde tarih ve edebiyat bölümleri oluyor il dışına çıkırsam aileye masraf getirmem lazım ve iyi bi yere gitmedikten sonra boşa masrafta yaptırmak istemiyorum bunları da düşünmek lazım biraz da yanlış mı düşünüyorum acaba
    Genişletmek için tıkla...
    Ailen ile konuştun mu ? :)
    istediğin bölüm tutmuyorsa gitme o zaman :) seneye daha fazla çalış iyi bir yere gir :)
  • 2o12

2o12 Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    43
    Sözlerinden anlaşıldığı kadarıyla gitmeye gönlün yok. Alt yapın varsa dert etme.
    İyi bir dersaneye gidersin daha iyi hazırlanırsın İstedigin bölümü ve ili tutturursun inşallah ;)
    francois bunu beğendi.
  • Sayfayı Paylaş