Kamera cdsi

Konu 'Bilişim Teknolojileri' bölümünde ayse_16 tarafından paylaşıldı.

1. ayse_16

ayse_16 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yeni kamera aldıkta markası everest sc624 cd siz çalışıyormuş taktım yeni donanım sihirbazı geldi ondaki şeylere ileri ileri dedim sonra açtım ben kendimi görebiliyorum ama karşımdaki beni göremiyor nasıl olacak bi yardım ederseniz sevinirim
  2. ozkn

ozkn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    16
    Msn den ses ve görüntü kurulumu yaptınmı ayrıca ne kadar tak kullan olsada driverı vardır illakı yükle ve tamamen sorunsuz olsun.
  3. Gamze**

Gamze** Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    1.527
    Ödül Puanları:
    0
    evet ses ve görüntü kurulumunu yap...
  4. eren3859

eren3859 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi daha kaldır bilgisarım(sagtus)>özellikler>donanım>aygıt yöneticisi>görüntü aygıtlarına gelip ztn orda sarı unlem işaretı vardır üzerıne tıkladıgın zmn nerden yukleyecegını sorr yanı burda kameranın drıverını tanıtmıs oluon böle yap kur sonra msnden se ve goruntu kurulumuna gır ordan ayrla belki ddevre dışı bırakmısındr :)
  5. ELİF DEMİRYÜREK

ELİF DEMİRYÜREK Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

yeni kamera aldıkta markası everest sc624 cd siz çalışıyormuş taktım yeni donanım sihirbazı geldi ondaki şeylere ileri ileri dedim sonra açtım ben kendimi görebiliyorum ama karşımdaki beni göremiyor nasıl olacak bi yardım ederseniz sevinirim
    Genişletmek için tıkla...

karşındaki ve sen donanım ses ayarlarını ve göürrntü ayarlarını yapmanız gerkiyo:rolleyes:
  • Moderatör Özlem U.

Moderatör Özlem U. Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.280
    Ödül Puanları:
    0
    ses ve görüntü kurulumunu bir yana bırakalım ilk önce senin yapman gereken kameranın fişini tak çıkar arkadan daha sonra sihirbaz gelince tak cd yi o zaten otomatik yükler bitince bilgisayarıma bak çıkıyorsa kamera sesinin kontrolü için sağ alt köşedeki ses ayarını tıkla ve mikrofon bölümünde gelişmişi tıkla bir mikrafon arttır ve şimdi seni göreceklerinden emin ol eğer msn de ses ve görüntü kurulumunu göremediysen msn deki kişisel iletinin üstünü tıkla seçenekleri tıkla en altta web kameramın olduğunu göster kutusu var o kutuyu onayla tamamdır bendede senin gibi bir sorun olmuştu
  • Sayfayı Paylaş