Kanuni'ye hakaret!!!

Konu 'Sosyal Bilgiler 8. Sınıf' bölümünde bluebey tarafından paylaşıldı.

1. bluebey

bluebey Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar birçoğumuz Kanuni Sultan Süleyman döneminden bir şeyler biliyoruz fakat içler acısı olan muhteşem yüzyıl dizisi bu padişah hakkında yalan yalnış şeyler veriyor! Hadi arkadaşlar rtüğe şikayet edelim, lütfen. Ben şahsen ettim ama sizinde etmenizi istiyorum ve olumlu cevaplarınızı bekliyorum.

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

bu siteden şikayetinizi edebilirsiniz arkadaşlar.:307:
  2. eliesha

eliesha Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar birçoğumuz Kanuni Sultan Süleyman döneminden bir şeyler biliyoruz fakat içler acısı olan muhteşem yüzyıl dizisi bu padişah hakkında yalan yalnış şeyler veriyor! Hadi arkadaşlar rtüğe şikayet edelim, lütfen. Ben şahsen ettim ama sizinde etmenizi istiyorum ve olumlu cevaplarınızı bekliyorum.

bu siteden şikayetinizi edebilirsiniz arkadaşlar.:307:
    Genişletmek için tıkla...
    bn katılmıyorum bu dizi bir kurgu dizisi yani herşey doğru olmak zorunda değil...bu bnm fikrimm... ama yinede sana kolay gelsin ....
  • bluebey

bluebey Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0

bn katılmıyorum bu dizi bir kurgu dizisi yani herşey doğru olmak zorunda değil...bu bnm fikrimm... ama yinede sana kolay gelsin ....
    Genişletmek için tıkla...
    bende sana katılmıyorum arkadaşım nedenini sorarsan dizide gerçek isimler kullanılmış yani Kanuni'ye Kanuni Hurrem'e Hurrem denilmiş öyle değilmi. Böyle olursa doğrularını vereceksin buna mecbursun ama yok Kanuni'ye Selim dersen eyvallah yani:ugh:
  • Sayfayı Paylaş