KaRıŞıK SöZlEr(Ben beğendim inşallah sizde beğenirsini

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde gamze05 tarafından paylaşıldı.

1. gamze05

gamze05 Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0

Aşk dudaklarda kahkaha değil gözlerdeki yaşTIR,Maksat sevgi uğruna ÖLmek değil uğruna ölecek sevgi bulmaktır

Aglamayı Ferdiden,Baglamayı Orhandan,İsyanı Müslümden,Titremeyi Azerden,Yıkılmayı Mahsundan,Sevmeyi ve sevilmeyi senden öğrendim

Aşkıma değerimi sordum,Dünyalar kadar dedi,Dünyanın değerini sordum,Beş para etmez dedi...

Beni Tanımıyorsunuz Ahkam Kesmeyin Arkanıza Gölge,İçinize Korku,Mezarınıza Konu Olurum
    Beni görüp kendini sınama sadece görebildiğin kadarım,Hayat bi kumarsa zarları ben atarım...!!!

(um)·@·#nİcKiNi bİLe GöRmEk İsTeMiYoRuM,iLeTi YaZmAsAn İyİ eDeRsİn,E-mAiLiM sAnA aĞıR mI gElDi,EnGeLlEdİm SeNi AfFeDeRsİn(um)

BİRGÜN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETİRİRİM SANA
    AKŞAM AYAZINDA TİTRERSEN GÜNEŞİ GETİRİRİM SANA
    EĞER GÖNLÜN BİR SEVGİ ARARSA KALBİMİ SÖKÜP GETİRİRİM SANA

fizik ile araştırdım, kimya ile cözdüm, edebiyat ile söylüyorum seni çok seviyorummmmm

Sayfalarca yazdım sizi. Sonra buruşturup attım hepinizi.

HaYaT DédiLér OnunLa Olmak Dédİm UmuT DédiLér Onu Dü$üNmék DédiM Ölmék DédiLér OndaN AyrıLmak DédiM 'O' Kim DédiLér SENİ SöLédiM!

SaKıN BiRgÜn dÜşLeRiMiN En kArAnLıK YeRiNdE ÇıKıP GeLmE…SaKıN GeLmE GöZyAşLaRıMı sIlMeYe eLlErInE KaNıM BuLaŞmAsIn

Tam Sarildim Sen Darildin! Cok Nazlanma Yar Usandim! Sen 1 Adim ben 1 Adim! Ortada 1 Yerde Bulusalim =)

mutLuLuk bir ösLem çekmeyi biLirsenn beN bir başbeLasıyım kurTuL kurtuLabiLirsen =)

tuZdan bir ewİm şekeRden bi sefgiLim varDı oLan oLdu=)yağmur yağdı =)=)

üÇ harfi yan yana geTirmişLer gençLerin başına derT etmişLer =)

****Lik gençLiğin dosTu akıLLıLık yaşLıLığın süsüdür =)

-/biteRmi sandın deRtLeRin .. yeniLmesen hiç büyümezdin!! /

Senden Sonra gözLerim Hep ParçaLı ßuLutLu..!

Seni Sevdim öLüm ßiLe Ayıramadı Sen oLmazken Hayatım Çok AnLamsızdı AnLadımki Sensiz Yaşanmıor Sensiz öLünmüyor..

YaŞadıgım En ßüyük MutLuLuk Çektiğim En ßüyük Acısın ......!!!

» Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen.

» Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

» Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

» Bırak da aksın zaman bırak coşsun saatler bırak kaçsın yelkovan kovalasın akrepler bırak haykırsın hayat inlesin yerle gökler nasılsa biryerlerde seven kalp seni bekler..

Kimileri vardır aşkın en yücesine layıktır, kimileri vardır aşkın en yücesini versen de aşağılıktır.

*Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?

*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir....

*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

*Sonbahara İNat AğAç Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gün Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM. İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!

Kırılır kalbim yıkılır dunyam snn yerine bir aşk bulamam bırakma bni snsiz yaşayamam

İnsanı iki şey öldürürmüş; birincisi sevmediği insanın silahından gelen mermi, İkincisi sevdiği insandan gelmeyen ilgi...
  2. demelankolim

demelankolim Üye

Beğenileri:
    1.447
    Ödül Puanları:
    94
    güzel söler :))
  3. shewaa

shewaa Üye

Beğenileri:
    463
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler..c:)
  4. gamze05

gamze05 Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler beğendiğinize sevindim....
  5. 1907fb1907

1907fb1907 Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    0
    » Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen.

Aşkıma değerimi sordum,Dünyalar kadar dedi,Dünyanın değerini sordum,Beş para etmez dedi...
    beğendim :)
  6. gamze05

gamze05 Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

beğendim :)
    Genişletmek için tıkla...
    evet çok güzel sözler :D

Sayfayı Paylaş