karne durumu

Konu 'İlkokullar / Liseler / Dersaneler / Üniversiteler.' bölümünde erva2945 tarafından paylaşıldı.

1. erva2945

erva2945 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0

merhaba arkadaşlar..konuyu nereye açacağımı tam bilemediğim için buraya açtım şimdi benim size bir sorum var ben 10. sınıfım ve anadolu lisesine gidiyorum karnemde sorumlu geçti yazıyor ve iki dersim bir karnenin kenarında sorumlu olduğu dersleri vermesi önerilir yazıyor ve ortalamam 55,02 şimdi ben bu zayıf derslerimi vermek zorunda mıyım vermesem kalırmıyım yada diyelimki bidahaki sene verecem bize verilen yükseltme sınavı kağıdını şimdiden doldurup vermem mi lazım yoksa hiç bişi yapmadan bekliyim mi? şimdiden teşekkürler
  2. Gamze**

Gamze** Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    1.527
    Ödül Puanları:
    0
    Ortalaman 55,02 yse sorumlu olmaması gerekir diye biliyorum :S

Ama sorumlu geçtiysen o iki dersi mezun olana kadar vermek zorundasın .

Ama şu yükseltme sınavı kağıdı olaylarını hiç bilmiyorum
  3. femreyildiz

femreyildiz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    gamze yanlış biliyorsun kredin kaç tam olarak? kredini ders sayısına böl tam ortalaman çıkar 3 üstü ise direkt geçmişindir 3 altıysa sorumlu geçmişsindir kredini tamamlaman gerekir ama lise 4'e kadar o dersleri verebilirsin...
  4. Gamze**

Beğenileri:
    1.527
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır kredi olayını biliyorum zatende ortalamanın kaç olması gerektiğini hatırlayamadım

sorumlu geçtiğini söylemiş zaten arkadaş , kredisini bu sene tamamlaması gerekmiyor , mezun olana kadar o dersleri vermesi yeterli
  5. erva2945

erva2945 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    ama bide şöyle bi durum var ortalamam sonuçta 55in üstünde ortalamadan geçmem gerekmiyor muydu?
  6. Gamze**

Beğenileri:
    1.527
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

ama bide şöyle bi durum var ortalamam sonuçta 55in üstünde ortalamadan geçmem gerekmiyor muydu?
    Genişletmek için tıkla...
    bende onu dedim işte.
  • tumblr_

tumblr_ Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    0
    Düz lisede olsaydın evet ortalamayla geçerdin ama kendin diyorsun Anadolu lisesindeyim diye? :)
  • Sayfayı Paylaş