Kaybolmuş Hisler

Konu 'Alıntı Yazılar' bölümünde Kübra_28 tarafından paylaşıldı.

1. Kübra_28

Kübra_28 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    0

Deniz kenarı,dalgalar,martılar...Hüzünlü düşünceler aklımın en ücra köşesine sızmış durumda.Fayda etmiyor hiçbir şey;gözyaşı,kan,umut...
    Bir kere kaybettim bu aşk denen lanetli hissi.Şimdi nerden bulabilirim masumiyeti?
    Etrafımdaki insanlara bakıyorum;gözler boş,anlamsız,donuk.
    Solgun tenim,kan kırmızısı gözlerim küçük bir umut arıyor her dakika.Unutmaya çalışıyorum geçmişi ve biliyorum artık dönmeyeceğini.Ah birde unutabilsem o güzel anıları!
    Sıcak bir bakış arıyorum.Masum bir dokunuş ve kalp atışları istiyorum deli gibi çarpan.
    Çocukluğumu özlüyorum ara sıra.O zamanlar herşey, herkes temizdi.Büyüdük artık ve kirlendik arzuların kollarında.
    Sanki her saniye biraz daha uzaklaşıyorum insanlardan,sevgiden ve birde sönmeye hazırlanan bir mum gibi titrek umudumdan.Kendimi ne kadar da kandırsam yıprandığımın farkındayım.Bu genç yaşta nedir bu çizgiler, beyazlayan saçlar.Nedir bu kalp ağrısı...
    Umudum,neyi varsa toplayıp gitmeye hazırlanıyor sanki.Biliyorum ki giderse hayatla olan bağlarım kopacak,kaybolup gideceğim karanlık sularda.O meleğin bir kere daha dönmeyeceğini adım gibi bilsemde vazgeçmeyeceğim.Ta ki kaybettiğim hisleri bulana kadar...

( Hamza Irmak )

Sayfayı Paylaş