Kaymak ve Ben |Lütfen Yorum Yapın |

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde uqur_ tarafından paylaşıldı.

1. uqur_

uqur_ Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0

Tahminen 6 yüz bininci dokunuşuydu ayağımın o kaygan düğmesine. Ah be kaymak. Az donmadın ha... Hatırlıyorum da küçükken bilgisayarın ilk kez yavaşladığını gördüğümde babama "Babaaa, bilgisayarım bozulduuu" deyip ağlayışımı :cold:... Babam korkma donmuş bu birazdan düzelir demişti. Ben de dayımdan aldığım tüyoyu devreye sokmuştum ve bir matara kanyağı dökmüştüm ekrana. O gün bu gündür o iz halasenin bir köşende gökkuşağı şeklinde duruyor...

Belki bu seni son kez açışım. Sana format atmalıyım. Sonrasında o fakir çocuğa hediye edeceğim seni... Ama asla unutma ki sana format atışım sadece verileri yok edecek beraberce yaşadığımız anıları değil !!! Hani bir e-maili posta kuşundan daha yavaş yollasan da seni çok seviyorum ve asla unutmayacağım...

Şimdi yüreğimin bir parçası o çocukta bir parçası sen de kaymak... Seni özleyeceğim. Bir çamaşır makinesini andıran o monitörünü LG ekran flat monitörlere bin basar yüreğimde ama napayım kardeşim tutturdu "Abi bu ne ya inşaat kepçesinden gürültülü çalışıyor!!!" diye. İşte, surda işte çocuk. Bir koli içinde uzatıyorum çocuğa. Yüzünde kocaman bir gülümseme. Kuruyorum bilgisayarını. Açıyorum... Açılışın her ne kadar vampirlerin yaşam süresine benzese de seviyorum seni. Ama o da ne. Çocuğun aşağılamasıyla irkiliyorum birde... "Abi, bu ne ya ! Vallahi kenime bir abaküs alsam teknolojiye daha çok uymuş olurum" diyor... Bir hışımla topluyorum seni koliye koyuyorum...

Son kez elimdesin işte. Seninle son kez vedalaşmak istiyorum kaymak. Hakkını helal et. Bana çin işkencesi ayarında yaptığın şeyler var ama hakkım sana gani gani helal olsun dostum benim. Soğuk ayazda pislikten fareyi zincirle bağlasan zinciri kemirip kaçacağı bir çöplüğe koyuyorum seni. Arkamı dönüyorum ve senden sonraki hayata kendimi hazırlamaya çalışarak gidiyorum.

~ Ve bir gözyaşı damlar yere dünyanın bir köşesinde...
    3zg1m bunu beğendi.
  2. 3zg1m

3zg1m Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekden bilgisayara su mu döktün şaka gibi:):)
  3. uqur_

uqur_ Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu aklımdan yazdım. Kurmaca yani :D
  4. 3zg1m

3zg1m Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    hmm çok güzel olmuş bende gerçekden döktün sandım :):)
  5. mutluprenses

mutluprenses Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    Bence sen sözelci olmalıymışsın..
    Süper yazıyorsun :)
  6. uqur_

uqur_ Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler..

Başka yorum yok mu ?...
  7. berna_66

berna_66 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    29
    esipirili ve kinayeli güzel tebrikler (.

Sayfayı Paylaş