Kelimeler sansürlenmesin

Konu 'İstekleriniz' bölümünde * Tufan tarafından paylaşıldı.

1. * Tufan

* Tufan Üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    0

Başlıkta olduğu gibi, kelimelerin sansürlenmesini istemiyorum. Nedeni ise, bir paylaşım yaparken ya da yardım ederken paylaştığımız yazılardan onlarca *** (yıldız) çıkması.

Küfür etmek isteyen her türlü küfür. Biz de şikayet ederiz.

O sansürlenen kelimeler bizim paylaştığımız yazıların kelimelerinin içinde çokça geçiyor ve kelime anlaşılmayacak bir şekilde sansürleniyor..

Déli kelimesi bile sansürlenmiş . [ Denemedim, paylaştığım yazıda bir kelimenin içinde geçiyordu ( modélin - mo****n ) ].
  2. ArminOnly

ArminOnly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    18
    ayni sekilde O L kelimeside ayni anlamda.
    bu daha once istenen A BAZA ile ayni anlama gelmiyor, ustasoft degerlendirirse cok seviniriz.
  3. Red

Red Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    1.033
    Ödül Puanları:
    0
    senin için zor geliyordur arkadaşim tabi insan herşeyi copy +paste yapinca öyle oluyor cokmu zor geliyor sansürleri düzeltmek allahim ya millet çok uyusuk oldu
    2o12 bunu beğendi.
  4. ArminOnly

ArminOnly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    18
    ö l- ile de.li kelimesini kim kotu anlamda kullanabilir ki? bunlar kibar kufur seklinde mi tanimlaniyor. bir yazarin ö lüm tarihini yazarken bile sansur cikmasi ne kadar mantikli?

ustasoft bunlari sansurlerken eminim gerekceli bir nedeni vardir bunuda o aciklar ama sizin karsi cikmak ve sivri dille konusmak ne haddinize ona anlam veremedim.

kopyala+yapistir yakistirmasina da katilmiyorum. senin mesajlarinin icerik degeri ile arkadasin mesajlarinin icerik degeri kiyaslanamaz bile. dolayisiyla saygi duyulduguna emin oldugun zaman konus. komik oluyorsun.
    * Tufan bunu beğendi.
  5. * Tufan

* Tufan Üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

senin için zor geliyordur arkadaşim tabi insan herşeyi copy +paste yapinca öyle oluyor cokmu zor geliyor sansürleri düzeltmek allahim ya millet çok uyusuk oldu
    Genişletmek için tıkla...
    Sen de milletten olduğuna göre önce o lafı sen kabullenmişsin demek. Benim kopyala - yapıştır yapmam seni ilgilendirmez.

Şimdi senin yazdığın 2 cümlelik yazılardaki sansürlerini göstersem bu senin hiç mi hiç hoşuna gitmeyecektir.

Ayrıca benim sansürlenen kelimeleri düzeltmek gibi bir zorunluluğum yok; çünkü o benim sorunum değil. Site sansürlüyor.
  • UstaSoft

UstaSoft Yönetici Özel Üye

Beğenileri:
    1.470
    Ödül Puanları:
    113
    sansüzlü kelimelerde düzenlemeler yapıldı.
  • * Tufan

* Tufan Üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

sansüzlü kelimelerde düzenlemeler yapıldı.
    Genişletmek için tıkla...
    Teşekkür ediyorum.
  • Sayfayı Paylaş