Kendi Kalemimden

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde Prvnclsr~ tarafından paylaşıldı.

1. Prvnclsr~

Prvnclsr~ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Hayatıma anlam yükleyen adam,sevdiğimm..
    Hayatım sen yokken yoktu. Bir anlam ifadee etmiyordu. Ama sen o umut dolu gözlerinle hayatıma girdin ve girişinle çıkışın bir oldu. Kısacası o umut dolu, mutlulukları bana vaad eden gözlerinle umutlarımı yıktın. Mutluluğumu,yaşam sevincimi gidişinle darman duman ettin. Ulaan gidecektin madem peki ne vardı da geldin he?
    Bana acı çektirmek senin o taş kaplamış yüreğine iyi mi geliyor? benim mutsuzluğum seni mutlu mu ediyor? Vay be..
    Sevdiğim, uğruna herkesi herşeyi karşıma alacağım adama bak! Bu muydu yani sevgimin,aşkımın karşılığı? Oysa hayallerimiz...
    Ulan bir gram aklımdan çıkmıyor biliyor musun o hayallerimiz.
    Ne güzelde yalan söylüyorsun. Yalanını sevdiğim..
    Yazıkk. Bana yazık.. Değil mi? Nasılda kandım o yalanlarına.Ama ben....
    Ben senin yanında kendimi kaybediyordum. Kendimden geçiyordum. En doğal,saf halimle yanında olmak istiyordum ve çabalıyordum. Ve sanırım bu yüzden herşeyimi,seni kaybettim. Ellerimin arasından kayıp gittin.
    Nasıl izin verdim ki ben? O anki düşüncelerimi,psikolojim ne biliyim kahretsin olanlara bak.
    Yanlış yoldasın,gitme başka bir kızın yanına. Onada bana dediğin gibi seni seviyorum deme. Aşkım,sevgilim,ömrüm deme.Yapma bunu..
    Ulan benim bi yerime bişey olsa,canım yansa aklıma gelen ilk şey ''acaba ona birşey mi oldu,canı mı yandı?'' sen neden bahsediyosun?
    Her şarkıda, her yerde senin o mükemmel yüzün..
    Of kurban olduğum ne güzelde yaratmış seni :) Geeeeel bana sırılsıklaam aşık ol diyordu o gözlerin,bende oldum. Şimdi ise suçluda benim, mağlup olanda..
    HaYaT SéRSéRi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş