...KeşKe...

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde ??rock_eda?? tarafından paylaşıldı.

1. ??rock_eda??

??rock_eda?? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0

Çok değil bende 3 sene önce başlamıştın.Mutluydum seninleyken.En azından yüzüm gülüyordu.Sahte değildi.Gülüşlerim....Simdiki gibi...Her kahkahanın ardından gözlerim dolmazdı.Her şarkıda ağlamazdım sabahlara kadar....Ki zaten dinlemezdimde seninleyken öyle umutsuz sarkıları...
    Uykusuz kalmazdım günlerce...Düşünmezdim arasammı diye.Arardın sen benden önce.İlktin ve tektin bende.Herkes gibi degildin...yada ben öyle sanardım....Farklısın...Özelsin...Zannederdim...
    Özlemezdim seni öyle olur olmaz saatlerde...Çünkü hep yanımdaydın sen...Ne zaman kafamı çevirsem yanımdaydın.Aglasamda gülsemde hep sen vardın yanımda...
    Seninleyken duymazdım söylenenleri...Sana kızsamda inanmazdım işte..Güvenmiştim sana...Keşke...Güvenmeseydım..keşke.....
    Bak yine "keşke" dedim...! Yinde herkezi sandıgım gibi.."senide kendim gibi sandım"...Yanlış yaptım...
    İşte sardı bedenimi.."keşkeler" ve "yineler"...Keşke diye söze başladım yine..Bak yine diye bitirdim sözlerimi...Bu kezde bitirdi beni bu "KEŞKELER"...

Bir sene oldu bugun sen gi**** hayatımdan...O deniz gözlerini görmeyeli tam bir sene oldu...İşte yine o tarih....Yıkıldıgım..Tükendigim...Bittigim tarih...
    O günden beri acıtıyor işte kalbimi her mavi göz...
    Şimdi başka biri var yanımda...Ama alamadı be Deniz Gözlüm senin yerini...Baksamda gözlerine öyle derin derin...Bulamadım be deniz gözlüm sendeki gülümsemeyi...Sendeki sevgiyi...Bulamadım ....Sıkıldım artık bu sahte gülüşlerden...
    Keşke diyorum yine keşke....Kurabilseydım bütün saatlerimi seni tanımadan öncesine...Belki o zaman severdim hayatımdakileri..Bende bakardım onların gözlerine sevgi dolu gözlerle..
    Ah be deniz gözlüm bugun yine yıkıldım ben...Yine üzüldüm...yine tükendim...
    Keşkelerle dolu bir dönemden daha geçiyorum be deniz gözlüm...Kimseleri dinlemeden keşkelerimi sayıyorum...Sen hayatıma girdikten sonra son keşkemi söylemiştim hayatımda...Artık iyikilerle dolacaktı oysaki hayatım...
    Ama yine keşke diyorum...BE deniz gözlüm..

KEŞKE...KEŞKE......
  2. Özel Üye Ahmet

Özel Üye Ahmet Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    83
    nefret edıyorum şu kelımeden ama güzel ilham kaynagı oluyor yüreğine sağlık
  3. sumeyra

sumeyra Üye

Beğenileri:
    790
    Ödül Puanları:
    0
    güzel olmuş sağol canım..;)
  4. !..GncFB.ip3q..!

!..GncFB.ip3q..! Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    16
    fazlaca etkiyeyici bence kafana takma ya arkadaşım :):) sen ne olursa olsun yine iyiki de;)
  5. ??rock_eda??

??rock_eda?? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

fazlaca etkiyeyici bence kafana takma ya arkadaşım :):) sen ne olursa olsun yine iyiki de;)
    Genişletmek için tıkla...

teşekkür ederim arkadasım..Herşeye ragmen iyiki demek lazım..:)
  • ??rock_eda??

??rock_eda?? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim arkadaslar güzel yorumlarınız için..;)
  • arzu_asi

arzu_asi Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    36
    süper ;)
    tebrikler
  • ??rock_eda??

??rock_eda?? Üye

Beğenileri:
    35