Kisa bİ metİn Çevİrİbİlecek bİr arkadaŞ varmi?

Konu 'İngilizce 10. Sınıf' bölümünde gencay tarafından paylaşıldı.

1. gencay

gencay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

merhaba.bu metni çevirirseniz çok iyi olur arkadaşlar.
    metin bu.

sevgili günlük
    bu sabah kalktım.kıyafetlerimi giydim.güzel bir kahvaltı yaptım.daha sonra okula gittim.ilk ders çok biyolojiydi zevkli geçti.ikinci ders almancaydı oda iyiydi.edebiyat dersi en güzeliydi.son iki ders edebiyattı.edebiyat dersinden sonra eve gittim.yemekte pilav yedim.yemekten sonra okula tekrar gittim.ilk ders dil ve anlatımdı.çok sıkıcı bi dersti.daha sonra geometri gördük.o bayağı iyi geçti.coğrafya derside güzel geçti.ingilizce dersinde biraz sıkıldım.iniglizce dersinden çıkınca eve gittim.biraz bilgisayar oynadım.saat 7 gibi yemek yedim.1 saat kadar ders çalıştım.sonrada duş aldım.biraz müzik dinledim ve yattım.

evet arkadaşlar metin bu.çevirirseniz çok makbule geçer ilgisi olan olmayana teşekkürler.
  2. SééNéP

SééNéP Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dear diary,
    i woke up this morning than dressed my clothes and i had a breakfast.after that i went to school .first lesson was so funny,second lesson was german ,that was funny too but best was literature.llast two lesson was literature.after literature lesson i went home.i ate rice for dinner.than i went scholl again.first lesson was language and expression that was so bored and than we took geometry course that was good, geography lesson too.at english course i bored a little when english course finished i went to home.i played computer a little time.i ate dinner as at 7.i studyed an hour later had shower and listened music and i slept.

bazı hatalar olabilir brz acele oldu ..
  3. gencay

gencay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol arkadaşm teşekkürler.

Sayfayı Paylaş