Komik Fαcebook Sözleri

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde Fnd.Mmsgl tarafından paylaşıldı.

1. Fnd.Mmsgl

Fnd.Mmsgl Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0

Yıl olmuş 2011 , mobil facebookta attığım mesaj 2 kere gidip beni rezil ediyorsa, bana kimse teknolojiden bahsetmesin .

Dün iftardan 5 dakika önce arabadan son ses "ezan" açtım. Mahalleli hala peşimde. Şakadan hiç anlamıyorlar ya :)

Bir kadın bunalımı : Bunalım , Bunaalım , Bunu alıım , bunu alayım , bunu da alayımbunu al bunu , al bunu da , bunu da bunu da..

Bir kadının en savunmasız hali; oje sürdükten sonraki 5 dakikasıdır.

Biz türkler "kimooo?" sorusuna verilen standart "been" cevabının ses analizini yapıp, kişinin kim olduğunu anlayabilen eşsiz bir gene sahibiz.

Kontör Yükleyince Değerli Müşterimiz Diye Mesaj Atarlar, Bitince İse Sayın Abonemiz ! Yok Böyle Döneklik.

Durumuna "hava çok sıcak" yazanlar olmasa hiç farketmicez. Misal bugün kazak giyip çıkıyordum, son anda gördüm durumu.

Fransa, tv'de facebook ve twitter demeyi yasaklamış.Bizde aynı uygulama olsa bir şey değişmez birine feys, diğerine tıvıtır diyoruz.

Hafızamızı güçlendirmek için balık yiyoruz ama hafızası zayıf olanlara da balık hafızalı diyoruz. Çok mantıklıyız ha.

En çok satan gazeteyi filan bilmem de en çok okunan gazete sofranın altına serilen gazetedir.

Küçükken Mutluluk bugs bunny bitti zannederken aslanın kükreyip yeni bölümün başlamasıydı .

Daha doğmamış çocuğa Facebook hesabı açan ve Durumuna '@Yoldayım' yazan Türk Ailesi Canımsın.

Benim alkolik olacağım küçükken belliydi. İlkokulda Bir'A sınıfındaydım.

14 şubat'ta doğan bir kızla 14 şubatta evlenerek yapılacak tasarruf insana boğazda yalı aldırır. Bir hediyeyle üç kuş.

Eskiden insanlar eğlenmek için çıkıp fotoğraflarını facebook'a koyarlardı, şimdi facebook'a fotoğraf koymak için çıkıp eğleniyor.

Caroline Ve Hürrem Den Edindiğim Bilgiler Kadarıyla: Erkeklerin Kalbine Giden YoL,Mide'den Değil Bozuk Türkçeden Geçiyormuş.

80 Yaşındaki Neneme "Facen Var mı?" Diye Sordum "Yarın İstek Yollarım Kabul Et İsmim CrazyGirl" dedi.Şok'un Etkisi Hala Geçmedi.

Birileri sivrisineklere gece yemek yemenin zararını anlatmalı artık ya.

Kabul edelim Pizza'nın Ambulanstan Daha Erken Geldiği bir Ülkede Yaşıyoruz.

:D Face'm olmadığı için hangisi yenidir, hangisi bayatlamıştır bilemedim. Koydum bir şeyler :D
    goncam_92 ve Piraye| bunu beğendi.
  2. Fnd.Mmsgl

Fnd.Mmsgl Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Komik Fαcebook Sözleri - Devam..

Sigara pişmanlıktır" reklamları çok üzüyo *** beni. O kadar efkarlanıyorum ki bi sigara yakıyorum hemen.

Sahura kadar otururum, sahurdan sonra uyuyup akşama doğru uyanırım, orucumu açarım" diyenler bizdendir.

Evden çıkacakken telefonunun şarjı full olan insaları hep kıskanmışımdır.

Bir araştırmaya göre;Ramazan'da oruç tutan insanlar 7 saniyede bi acıktığnı düşünüyormuş.Ben hayatmda böyle saçma bi şey KAPUSKA

Mutluluk; Sende ekli olmayan birinin profil fotoğrafı üzerine geldiğinde el işaretinin çıkmasıdır.

Sıcaklardan mı bunaldınız? Tatile gidemiyor musunuz? Klimanızda mı yok? O zaman yapabileceğim bişey yok valla kusura bakmayın.

Fareyi klavyeden çok kullanıyorsan, yalnızsındır.

1 kg meyveye 100 lira verirsek başka bir şey yiyemeyeceğimiz için, 'altın çilek'in ayda 8 kilo zayıflatması doğal.

'AVSEQ1' dosyasını ilk bakışta 'AYŞEQ1' diye okuyan biri olarak umarım yalnız değilimdir.

İnsanlardaki deprem olunca avizeye bakma güdüsü çağımızda yerini deprem olunca facebook'a bakmaya bıraktı.

Hepimiz sevgilimizle kavga ettiğimizde telefonumuzu kapatıp 15 dakika sonra ''mesaj atmış mı acaba?'' diyerek açmışızdır.

Filmi izlemek için tam ekran yaptığımızda, dikkat dağıtmasın diye kenara ittiğimiz mouse imleci kadar önemsiz bazı insanlar.

Şimdi siz boş boş oturuyor olsanız bile, Annenize göre emin olun komşunun çocuğu sizden daha iyi boş boş oturuyordur.:D
    Piraye| bunu beğendi.
  3. Persephone

Persephone Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    492
    Ödül Puanları:
    83
    Bence bunu söyleyen düz mantık.. Berbat :D

oyy oyy oy

:gap:

Doğru olabilir gibi :D
    Fnd.Mmsgl bunu beğendi.