komik fıkralar

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde kartal47 tarafından paylaşıldı.

1. kartal47

kartal47 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Komik fıkralar
    1)Temellerin evine hırsız girer. Fadime temel, temel uyan eve hırsız girdi der. Temel uyanmaz . Fadime temel, temel koltuk gidiyor der. Temel boşver yarın alırız der. Fadime temel, temel televizyon gidiyor der . Temel boş ver yarın alırız der . temel, temel ben gidiyorum, boşver yarın alırız der.

2)Birgün iki deli konuşuyorlarmış 1.deli ben su içmeye gidiyorum demiş 2. delide benim yerime su iç demiş aradan 30 dk. geçmiş 1. deli gülerek gelmiş 2. delide merak edip neden gülüyorsun demiş deli demiş ki kendim için temiz su içtim ,,,, senin yerine pis su içtim demiş...

3)Otobüs şoförü yolcuları alır ve yola koyulur yolda giderken arkasındaki teyze sofore badem uzatır ve al oğlum bu bademleri sen ye der bir süre boyle bademleri uzatır şoför sorar teyze sende biraz ye der teyze derki yok evladım ben üstündeki. Çikolatayı emiyorum bademleri sen ye der

4) delinin biri deliler hastanesinden her gün bir etini koparıp atıyormuş. sormuşlar neden koparıp atıyorsun demişler o delide:u faktan ufaktan kaçıyorum demiş
    5)Okulda öğretmen herkese kim cennete gitmek ister diye sorar.Herkes parmak kaldırır bi bizim temel kaldırmaz.Öğretmen temele sorar "temel sen cennete gitmek istemiyon mu" der.Temel "öğretmenim annem okuldan sonra bir yere gitme eve gel dedi" de ondan
    6)bir gün öğretmen fen bilgisi dersinde cocuklara solunum yolunu anlatıyormuş. Sigarasından bir soluk almış ve çocuğun yüzüne üfleyerek bu nedir sence? diye sormuş. çocuğun solunum demesini beklerken çocuk bomba lafı patlatmış: terbiyesizliktir öğretmenim.
    7)Bir Gün Temel Ölüm Döşeğinde İmiş Temel Hemen Karısını çağırır: Hanım, Hanım Cabuk Giyin Kuşan En Güzel Takılarını En güzel Giysilerini Giy der. Hanımı Giyer Kuşanır Sonra Temelin Yanına Gider Der: Temel Bey Neden Giyinip Kuşandım. Temel Cevap Verir: Belki Azrail Gelirse Beni Değil Seni beğenir Ve seni Götürür Der:)

8) ali nin öğretmeni aliye sorar ali ailenden 5 cümle öğren de gel ali babasına gider babası tv izliyordur ali sorar babasına baba bana bir cümle söyle babası git başımdan eşek oğlu eşek der annesine gider annesi müzik söylüyordur sana, sana, sana der abisine gider tarzan Tarzan, Tarzan, der ablasına gider yok şekerim randevum var der kardeşine gider pili bitti pili bitti der diğer gün ali öğretmenin yanına gidince öğretmeni öğrendin mi diye sorar ali git başımdan eşek oğlu eşek işim var der öğretmeni kime diyorsun der sana ,sana ,sana ,der sen kim oluyorsun da bana böle diyorsun der Tarzan, Tarzan, Tarzan, der gel müdüre gidiyoruz der yok şekerim randevum var der öğretmen düşer bayılır pili bitti pili bitti der JJ:)
    9)EV TELEFONUNUZU BULAYIMMI :))
    Ev telefonunuzun ilk 3 rak***** yazın, ( alan kodu kullanmayiniz!) Bu
    3 basamakli sayiyi 80 ile çarpin,
    1 ekleyin,
    250 ile çarpin
    Ev telefonunun son 4 rakamindan olan 4 haneli sayiyi ekleyin, ayni 4
    haneli sayiyi bir daha ekleyin, 250 çikartin,
    2 ye bolün...
    Ve de SAKIN CIGLIK ATMAYIN....:)):):)
  2. K@rd€L€n BuRCu

K@rd€L€n BuRCu Üye

Beğenileri: