komik itiraflar

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde mystical50 tarafından paylaşıldı.

1. mystical50

mystical50 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    16

--Bizim oradaki Carrefour´un ilk açıldığı zamanlar. Mağazada anlık indirim duyurularını anons eden kişi şöyle dedi: "Pantolonları indirdik, orta reyonda sizleri bekliyoruz." Geliyoruz anacım, sen öyle kal

---daha 8 10 yaslarindaydim, telefonumuz yeni baglamisti, evimize yeni bir teknoloji gelmisti,daha dogrusu koyumuze benimle ayni yasta olan arkadasim numaramizi istedi ve ilk konusmamizi yapacaktik, neyse beni aradi ve telefona ben ciktim, konusuyorduk hayatimin en komik konusmasiydi tabi, ogle yemeginde sogan yemistim, kiza diyorum ki sogan yemistim ya kokuyodur simdi, o *****ta yoooo kokmuyo acaba bizim telefonmu bozuk demezmi, tam kerizmisiz ya ev halki nasil dalga geciyor siz dusunun artik...hala hatirladikca guluyorum.

---Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki DANGER yazısını görüp de Allahın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba?

----6. His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi. Bende filmin CD si var istersen vereyim izle ben de çok beğendim dedim. Şimdi izlersem bir şey anlamam ilk 5 tanesini izlemem lazım önce dedi. Sustum. Gülmedim bile. Artık görüşmüyoruz

---İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı.
    Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından. Evde mi bıraktım acaba? İşte o an aradığım kız bu dedim.

----Geçen akşam nişanlımı beklerken iki genç yolun kenarında dikilmiş sohbet ediyorlardı. O sırada köpeğini gezdirmeye çıkan hoş bir bayan önlerinden geçiyordu. Gençlerden biri yüksek sesle diğerine " lan şu dünyada köpek olmak varmış be" dedi. Ablamızdan akıllara zarar bir cevap geldi. "Köpek olursan tasma takar gezdiririm, adam olursan koluma takar gezdiririm." O anda ablamıza karşı inanılmaz derecede saygı duydum. lafı atanın yüzü ise renkten renge bürünüyordu. Sarı,yeşil, kırmızı...

----sevgilimle ayrılmştık o sene yıldız teknık unıversıtesı ıkıtsat kazandı.ben yerleşemedım.
    kendı özel sıtesıne de "ıktısatcılar parmakla gösterılır" dıye başlık atmış.bende ayrılıgın kızgınlıgıyla ısımsız yorum yazdım yazının altına.ıktısatcılar parmakla gösterılır evet ama orta parmakla dıye..
    1 sene sonrada ben kazandım selcuk universitesi..ve onca tercıh arasından sizce hangı blm?
    evet ..iktisat
    keşke onu yazmadan önce bır kez daha düşünseydim:):D
  2. babygirl->seda

babygirl->seda Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    44
    ---daha 8 10 yaslarindaydim, telefonumuz yeni baglamisti, evimize yeni bir teknoloji gelmisti,daha dogrusu koyumuze benimle ayni yasta olan arkadasim numaramizi istedi ve ilk konusmamizi yapacaktik, neyse beni aradi ve telefona ben ciktim, konusuyorduk hayatimin en komik konusmasiydi tabi, ogle yemeginde sogan yemistim, kiza diyorum ki sogan yemistim ya kokuyodur simdi, o *****ta yoooo kokmuyo acaba bizim telefonmu bozuk demezmi, tam kerizmisiz ya ev halki nasil dalga geciyor siz dusunun artik...hala hatirladikca guluyorum

süper:D

Sayfayı Paylaş