komik sözler

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde --RoYeM-- tarafından paylaşıldı.

1. --RoYeM--

--RoYeM-- Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0

konserde ne okumamı istersiniz' diyen oppama '3 kulhüvallah 1 elham hacı' diye bağırdım. O an bi sessizlik oldu tabi , sonra gözlerde yaş. :D
    Birgün
    ŞANS Yüzüme Gülse, - NE GÜLÜYORSUN..? Der TERSLERİM Herhalde... eeee bünye alışık değil

İNSANLIK" yazın... Boşluk bırakmayın! Hiç bir yere göndermeyin... Bırakın (insanlık) sizde kalsın! :))

[FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#4f81bd][FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#4f81bd][FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#4f81bd][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
    [FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#4f81bd][FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#4f81bd][FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#4f81bd]söyle bakalım evladım, 4. Murat tahta çıktığında ilk ne yaptı ?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=5][COLOR=#4f81bd][SIZE=5][COLOR=#4f81bd] -Oturdu hocam.

+Çık dışarı
    aşkım Seni seviyorum.
    +Ama ben sevmiyorum.
    -Sana fikrini soran oldu mu Gerizekali.!

Posetin içinde ne var aşkım? +açmaa -Niye ne var ki içinde aşkım? +Açma sevgilim açmaa -Tamam kizma açmiyorum +Simit sarayindan açma aldim sevgilim ne malsin ya :D.

Oppa seni seviyorum. +Birdaha de. -Birdaha.

korecan:eek:ppa benimle çıkarmısın?[FONT=Times New Roman TUR][SIZE=5][FONT=Times New Roman TUR][SIZE=5]
    [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=5]Oppa : Seçenekler neler? Korecan : Evet veya hay[/SIZE][FONT=Times New Roman TUR][SIZE=5][FONT=Times New Roman TUR][SIZE=5]ır.
    [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=5]Oppa : veya[/SIZE][B][SIZE=5][COLOR=#0000ff]
    [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.etutodasi.biz/notes/koydum-sevin%C3%A7lerimi-%C3%B6n%C3%BCme-bakt%C4%B1m-hepsi-kore/-seviyormusun-beni-oppa-evet-ne-kadar-ben-bir-%C3%B6%C4%9Frenci-sense-cuma-g%C3%BCn%C3%BC-/183444445080492"][B][U][SIZE=5][COLOR=#0000ff][SIZE=5][COLOR=#0000ff]Seviyormusun beni oppa ? + Evet - Ne kadar ? + Ben bir öğrenci , sense cuma günü ***9829;[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/U][/B][U][SIZE=5][COLOR=#0000ff][SIZE=5][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/U][SIZE=5][COLOR=#0000ff][SIZE=5][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=5] [/SIZE]
    [SIZE=5][/SIZE]
    [SIZE=5]
    [FONT=Times New Roman TUR][FONT=Times New Roman TUR][SIZE=6]bedelli öğrencilik çıksın,parası mühim değil. .:D[/SIZE][/FONT][/FONT]:D:D

[FONT=Times New Roman TUR][SIZE=5][FONT=Times New Roman TUR][SIZE=5][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][SIZE=5][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]
    [/COLOR][/SIZE][FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#4f81bd][FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#4f81bd][FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#4f81bd][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
    [FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#4f81bd][FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#4f81bd][FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#4f81bd][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][I][FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#4f81bd][FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#4f81bd][FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#4f81bd][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#4f81bd][FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#4f81bd][FONT=Calibri][SIZE=5][COLOR=#4f81bd][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
    ziynet yavuz, başarı, yasak aşk ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. nur ayşe

nur ayşe Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    :)kop kop kop :)

Sayfayı Paylaş