komik :)

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde arzu_asi tarafından paylaşıldı.

1. arzu_asi

arzu_asi Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    36

♥ TEMELIN EVI YANMIS ODALARI DUZ

♥ ADAMIN BIRI WARMIŞ IKINCI DÖNEM KURTARMIŞ!!!!!

♥BAŞKALARININ SENI EZMESINE IZIN VERME; EHLIYET AL SEN ONLARI EZ...

♥ YAVRU MAYMUN ANNESINE SORAR: -ANNE BIZ NEDEN ÇIRKINIZ? ANNESI CEVAP VERIR: -HALINE ŞÜKRET SEN ŞU MESAJI OKUYANI BIR GÖRSEN!

♥ BUGÜN ADAMIN BIRI GEÇ KALMIŞ VE KARŞIDAN GELEN BIRISINE SAAT KAÇ DEMIŞ VE DER DEMEZ BIZIMKININ SAATI KAÇMIŞ E HADI GÜLÜN))

♥ 1 DAKIKA IÇINDE TELEFONUNUZ BOZULACAKTIR. ANLAYIŞINIZ IÇIN TEŞEKKÜR EDERIZ.

♥ NIYE ÖYLE ***** ***** BAKIYORSUN? BENIM BEN CEP TELEFONUN. ÇANTANDA DURMAK BOĞUCU VE KARANLIKTI. BENI ÇIKARDIĞIN IÇIN TEŞEKKÜR EDERIM!

♥ BILIYOR MUSUN AZ ÖNCE NE OLDUĞUNU ÇOK IYI BILIYORUM BEN.. NE MI OLDU? TELEFONUNA BU MESAJ GELDI.

♥ DIŞLERIN TIPKI YILDIZLAR GIBI SARI VE BIRBIRINDEN O DERECE UZAK. ARADA ONLARI FIRÇALASAN?

♥ "2006 YILDIZINA GÖRE; PARA: YILDIZIN GÜLÜMSÜYOR SAĞLIK: YILDIZIN GÜLÜMSÜYOR IŞ: YILDIZIN GÜLÜMSÜYOR SEVGI: YILDIZIN GÜLMEKTEN **ÜYOR!!! "

♥ "FAZLA DÜŞÜNME BAKMA ÖYLE BÖN BÖN. MESAJ GELDI IŞTE OKUSANA KARDEŞIM.. SANA BIR DE NASIHAT VEREYIM BARI; NE KADAR AZ DÜŞÜNÜRSEN HAYATTA O KADAR BAŞARILI OLURSUN! "

♥ SANA SARILMAYI O KADAR ÇOK SEVIYORUM KI. ÇÜNKÜ O SIRADA YÜZÜNE BAKMAM GEREKMIYOR.

♥ SEN LIKÖR GIBI TATLI TEKILA GIBI ÇARPICI VISKI GIBI ASIL KONYAK GIBI SICAK ŞAMPANYA GIBI ÖZEL ŞARAP GIBI TUTKULU MALIBU GIBI EGZOTIK KOKTEYL GIBI MUHTEŞEMSIN.

♥ BIR KÖPEK ILE BIR ERKEK ARASINDA NE FARK VARDIR? -KÖPEK SADECE HALIYI KIRLETIP MAHVEDER ERKEK ISE TÜM YAŞ***** MAHVEDER.

♥ ŞU ARABA BENIM OLSUN. 5 MILYAR BORCUM OLSUN. SATINCA ÖDERIM.

♥ EY BOYDAN YANA FUKARA KALMIŞ INSAN BIRGÜN **ÜP TOPRAK OLACAN BIR TOHUM FILIZLENECEK OT OLACAN BIR ÖKÜZ SENI YIYECEK VE SIÇTIĞI *** OLACAN VE HALA AYNI KALACAN..

♥ ELLERIYLE BEYAZ VUCUDUMU ELLEDILER DUDAKLARIYLA EMDILER ATESIYLE YAKTILAR BILMEM NE ISTEDILER BENIM GIBI SIGARADAN?

♥ BU GÜZELLIK BU ZEKA BU AKIL HELE ŞU ANLAM DOLU GÖZLERIN BÜYÜSÜ ALLAH BÜTÜN GÜZELLIKLERI BIR YERDE TOPLAMIŞ.NEYSE KENDIMDEN ÇOK BAHSETTIM EEE SENDEN NABER?

♥ NIYE ÖYLE ***** ***** BAKIYORSUN? BENIM BEN CEP TELEFONUN. ÇANTANDA DURMAK BOĞUCU VE KARANLIKTI. BENI ÇIKARDIĞIN IÇIN TEŞEKKÜR EDERIM!

♥ ASK BITKI ISIMLERIYLE BASLAR HAYVAN ISIMLERIYLE BITER!!!

♥ SÜRÜNÜN SÜRÜNÜN ANNENIZDE SÜRÜNSÜN BABANIZDA ÖMÜR BOYU SÜRÜNÜN ARKO KREMLERI...

♥ TANRIDAN BIR ÇIÇEK ISTEDIM O BANA BIR BAHÇE VERDI. TANRIDAN BIR AĞAÇ ISTEDIM O BANA BIR ORMAN VERDI. TANRIDAN BIR GEYIK ISTEDIM SENIN NUMARANI VERDI.

♥ ADAMIN BIRI YUMURTA KIRMIŞ YUMURTA ONA KÜSMÜŞ!!

♥ BULUTLARI PEMBEYE BOYASAK YAĞMUR PEMBE YAĞARMI??

♥ CAN BOĞAZDAN GELIR CANAN ÇAY BAHÇESINDEN..

♥ BABA DER KI:"OĞLUM MÜJDE SANA IŞ BULDUM." ÇOCUK HEYECANLANIR:"NE IŞI BABA?" BABA CEVAPLAR:"AŞAĞIDAKI BÜFEDE YEDIGÜN VERECEKSIN

♥ AMERIKAN ÜROLOJI ÜST KURULUNUN YAPTIĞI BIR ARAŞTIRMA SONUCU aaa HAYATINDA BAŞARISIZ OLAN INSANLAR MESAJLARI OKURKEN TELEFONLARI SAĞ ELLERINDE TUTUYORLAR.

♥ GÜLÜ SEVEN DIKENINE KATLANIR KAKTÜS SEVENIN VAY HALINE.

♥ BÜTÜN GECE UĞRAŞTIM BIR TÜRLÜ ****NMEDI O KADAR ZORLADIM BANA MISIN DEMEDI SABRET SEVGILIM ŞIMDI OLACAK OOOOHHHHH ****NDI KULAKLARINA TAKABILIRSIN KÜPENI

♥ ELLERIYLE BEYAZ VÜCUDUMA ELLEDILER DUDAKLARIYLA EMDILER ATEŞLERIYLE YAKTILAR BILMEM NE ISTEDILER BENIM GIBI SIGARADAN

♥ ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDI BEN DE ARABAMI SATTIM.

♥ **ÜM KORKUSU SÜREKLI DEĞIL MEZARDA BITEN GEÇICI BIR DUYGUDUR...

♥ BITKISEL HAYATA GIRDIM. MAKSAT YEŞILLIK OLSUN.

♥ 1960 YILINDA IÇILEN KAHVELERIN HATIRI DOLMUŞTUR. ILGILENENLERE DUYURULUR!

♥ DAL RÜZGARI AFFEDER AMA KIRILMIŞTIR BIR KERE.

♥ DÜNYA YUVARLAK OZON ****K. NE SAPIK BIR GEZEGENDE YAŞIYORUZ BE.

♥ TARIHTE 16 DEVLET KURMUŞ VE 15 DEVLET BATIRMIŞ BIR MILLETIZ...
  2. Rüzgar

Rüzgar Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    113
    bazılarını biliyordum ama en çok:
    ♥ BIR KÖPEK ILE BIR ERKEK ARASINDA NE FARK VARDIR? -KÖPEK SADECE HALIYI KIRLETIP MAHVEDER ERKEK ISE TÜM YAŞ***** MAHVEDER... =>> bu hoşuma gitti... :)
  3. arzu_asi

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    36
  4. sivaslı hicran

sivaslı hicran Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    DÜNYA YUVARLAK OZON ****K. NE SAPIK BIR GEZEGENDE YAŞIYORUZ BE.
    bu ne ya :D :D yuh :D :D
  5. arzu_asi

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    36
  6. sumeyra

sumeyra Üye

Beğenileri:
    790
    Ödül Puanları:
    0
    içinde bazıları çok şey..:D...neyse boşver..:d

çok güzeller sağol..
  7. arzu_asi

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    36
    rica ederim
  8. babygirl->seda

babygirl->seda Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    44
    ♥ dışlerın tıpkı yıldızlar gıbı sarı ve bırbırınden o derece uzak. Arada onları fırçalasan?

:D:D
  9. nilüfer

nilüfer Üye

Beğenileri:
    399
    Ödül Puanları:
    16
    Bu ne ya koptum :D:D:D
  10. krmzsmsklr

krmzsmsklr Üye

Beğenileri:
    10