kompoisyon bana yaabılır mısınız arkadaşlar?

Konu 'Türkçe 8. Sınıf' bölümünde ----------- tarafından paylaşıldı.

1. -----------

----------- Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar cevre kirliliği ile ilgili kompoisyon yazar mısını en son 7 nısan mış ben yanlış biliyomuşum lütfennnn:(
  2. damla121

damla121 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    damla121

dha zamanın war yapabilirsin:eek:
  3. maNgakoliktgb

maNgakoliktgb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    YAŞAM FELSEFESİ

Çevre sorumluluk ister. Çayıra bir **aç dikmek yeterli deqildir.O **aca bakılmalıdır.Bunun için de çevre temiz tutulmalıdır.

Her birey düşünceli olsa keşke.Doqanın bir çiçek qibi narin ve hassas olduqunu bilse.En küçük bir ters etkinin , çevreyi kirletmenin , doğayı hor qörmenin insanlar için ne kadar büyük bir kayıp olduğunu anlayabilseler keşke...Onlar anlamıyorsa madem bizde kendi kendimize yeteriz '' diye düşünmemeli çevreciler...(!)Günümüzde hiç bir sınıf farkı olmadan sokakta qezen insanlara baksak hiç biri ne yerdeki çöpü almaya tenezzül eder ne de çöp atan birini uyarmaya.Ancak elinde çöp varsa hangi tenhaya atabileceqine bakar.Ne milletvekilleri ne yoldaki çöpçüler hiçbirinin çevre bilincinin geliştiğini zannetmiyorum.Önceden insanlar en azından evinin önünü süpürür , çöpleri toplardı.Şimdilerde ise çarpıkkentleşme ile çoğalan apartmanlarda insanlar artık aşağıya inip bahçesini süpürmeyi aklına bile qetirmiyor.Bu işin bilincinde olup da çevresini temizlemeyen insanlar da var.Bence en büyük ayıp onlara.

Yaşam doğayla var olur.Onu korumayı kendimize qörev bilmeliyiz.Asla qerçek anlamda var olamayız......
  4. Amasyalı Damla

Amasyalı Damla Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

arkadaşlar cevre kirliliği ile ilgili kompoisyon yazar mısını en son 7 nısan mış ben yanlış biliyomuşum lütfennnn:(
    Genişletmek için tıkla...
    Arkadaşım keşke önce Türkçeyi doğru konuşsan.:)

Sayfayı Paylaş