Kompozisyon Böl.ümü

Konu 'İstekleriniz' bölümünde hilly tarafından paylaşıldı.

1. hilly

hilly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.711
    Ödül Puanları:
    113

2 gündür bakıyorumda çok kompozisyon talepleri var..acaba kompozisyon diye bir bölüm açsak herkes isteklerini oraya yazsa çünkü bu şekilde karışıklık oluyor.hem herkesin yazma kuvvetide var.yardım amaçlı kendi becerilerimizle yazsak alıntıda olsun ama bildirelim
    ders amaçlı ama

_?
  2. Kazanova

Kazanova Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    29

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

2 gündür bakıyorumda çok kompozisyon talepleri var..acaba kompozisyon diye bir bölüm açsak herkes isteklerini oraya yazsa çünkü bu şekilde karışıklık oluyor.hem herkesin yazma kuvvetide var.yardım amaçlı kendi becerilerimizle yazsak alıntıda olsun ama bildirelim
    ders amaçlı ama

_?
    Genişletmek için tıkla...

bence de açılsın hilal arkadaşımın dediği gibi kompozisyon talebi çok var. Hiç olmazsa yardım eden arkadaşlarımız(yani kompozisyonu yazan arkadaş) yarım yazar kompozisyonu isteyen arkadaşta hem fikir sahibi olur hemde işini halletmiş...
  • _TutsaK_

_TutsaK_ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    16
    evet haklısınız ama bence site zaten kalabalık bir de o konu açılırsa artık ne olur bilemiyorum ama kompozisyonu hangi ders ile ilgiliyse o bölüme açsın ordan da yardımcı olabiliriz :D
  • Kazanova

Kazanova Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    29
    haklısın arkadaşım ama biz ödevimizi ararken kompozisyonların arasında ödevimizi bulmakta zorlanıyoruz . ayrı bir bölüm açılsa hem ödevlerimizin olduğu bölümde fazlalık olmaz hem herkes aradığına çabuk ulaşır ;) yanlış mı düşünüyorum ?? :)
  • _TutsaK_

_TutsaK_ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    16
    düşüncene saygı duyuyorum arkadaşım :D
  • UstaSoft

UstaSoft Yönetici Özel Üye

Beğenileri:
    1.470
    Ödül Puanları:
    113
    yeni projemiz bir site açarak burada makale,kompozisyon,yazılarınızı o sitede yayımlayacağız.
    ayrıca ek olarak birde şiir sitesi yayına süreceğiz.

sitelerimizde yarışmalar düzenleyerek siz sevgili kullanıcılarımıza ödüller vereceğiz.
    başarılar.
    Kazanova, hilly ve >> Sєяєη >> bunu beğendi.
  • Sayfayı Paylaş