Kompozisyon:iyimser olmanın önemi

Konu 'Türkçe 7. Sınıf' bölümünde Murat_42 tarafından paylaşıldı.

1. Murat_42

Murat_42 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar iyimser olmanın önemi ile ilgili acil kompozisyon yazmam lazım yardımlarınız için şimdiden tşk. ederm....
  2. almisa

almisa Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ''Bazıları pollanyannacılık der buna.Aslında her insanında içinde vardır.Ama biz hep kötü tarafını düşünerek kendimizi üzeriz.Farkındayızdır ama her zaman kendimizi üzcez ya. Hatta bu olay bazen bir volkan gibi taşar ve etrafımızdakileride üzeriz...''
    İnşallah yardımcı olmuşumdur azda olsa sen artık devammı ettirirsin fikir mi yürütürsün bilmem...
  3. birkan0

birkan0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. 12 dev adam

12 dev adam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bir küçük osmancık vardı kitabını okuyan var mır ? çok lazımda bana
    kitabın kahramanları
    olayın geçtiği zaman
    olayın geçtiği
    kitabın yazarı siz olsaydınız nasıl sonuçlandırırdınız?
    konusu
    ben yeni üyeyim :)
    biraz yardım
    lütfen
  5. chief_calamity

chief_calamity Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatın ve tarihin akışını değiştiren, nesiller boyu hatırlanan insanları düşünüyorum. nasıl oluyor da birçok insan henüz kendi hayatlarında adımlar atamaz, istediklerine uluşamazken onlar bukadar başarılı olmuşlar ve hala hatırlanıyorlar? bazıları için heryıl kutlamalar ve törenlerdüzenleniyor. hayata geliş amaçlarını ve oluşturulan sistemi en iyi kavramış, nedenler ve sonuçlar hakkında çok önemli fikirler edinişilerdir. onların ortak özellikleri; fikirlelirinde, hayallerinde ya da içlerinden gelenlenlerin eniyisi olmalarına karar vermişlerdir. onlar fark edip inandılar ve uyguladılar sizce kendinizde mükemlliğe doğru adım atmayasınızki? unutmayın ki onlar çalışmanın farkındalar sizde farkında olup mükemmeliğe adım atın .

Sayfayı Paylaş