Konu kilit

Konu 'İstekleriniz' bölümünde melihtumer96 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. melihtumer96

melihtumer96 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

bu linkte ben bilgi edinmek amacıyla konu açtım fakat diğer üyeler ve moderatörler kendi aralarında tartışmaya girdiler.Konu kilitlenebilir mi?
  2. мoʀαoʀ

мoʀαoʀ Üye

Beğenileri:
    634
    Ödül Puanları:
    94

bu linkte ben bilgi edinmek amacıyla konu açtım fakat diğer üyeler ve moderatörler kendi aralarında tartışmaya girdiler.Konu kilitlenebilir mi?
    Genişletmek için tıkla...
    Tamam yaptım ama bunu özel mesaj veya rapor et ile belirtiniz bir dahakine
    melihtumer96 bunu beğendi.
  • melihtumer96

melihtumer96 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29
    Moderatörlere karşı gelmek yasak olduğu için cevap vermeyeceğim.Ñe®Ø moderatörüme gerekeni söyledim o da beni kırmadı ve yaptı.Söylediğimi uygun bulmasaydı kilitlemezdi.Demek ki kilitlenmesini istemem yersiz değil.
  • ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113

Moderatörlere karşı gelmek yasak olduğu için cevap vermeyeceğim.Ñe®Ø moderatörüme gerekeni söyledim o da beni kırmadı ve yaptı.Söylediğimi uygun bulmasaydı kilitlemezdi.Demek ki kilitlenmesini istemem yersiz değil.
    Genişletmek için tıkla...
    Okudum ama bir tartışma göremedim. Senin nasıl bir tartışma anlayışın var arkadaşım? Ne bu tartışmaya girmeme korkusu? Aman tartışmayayım, aman modlara karşı gelmeyeyim. Bunu ikide bir söylemene gerek yok. Ortada tartışma da yok. Sorulan bir şeye de cevap verirsen seviniriz. Tartışmaya girmeme(!) kararı verip susma hakkını kullanırsan da senin bileceğin tabii ki.
    S. Moderatör Dilek bunu beğendi.
  • melihtumer96

melihtumer96 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29
    Konunun sahibi bendim ve ortada gerginlik olduğunu hissettim.Ayrıca konu sonuçlandı.Daha fazlası laf kalabalığından başka birşey değil.Sonuçlanmış bir konuyu üstelemenin manası var mı?İsteğini yerine getiriyorum.Tüm sorulara,tartışmalara her türlü kafanıza takılan şeye açığım.İsteyen istediğini medeni bir şekilde sorarsa bende medeni bir biçimde cevaplarım.Ayrıca apeiron moderatör, tartışmak demek karşılıklı fikir alışverişi yaparak orta yol bulmak demektir.Konu sonuçlandıktan sora neyin orta yolunu bulacaksın ki?
  • ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    Konuyu kilitliyorum. Uzamasından rahatsız olanlar var -ki ayrıca konu çözül(müş)-.
  • Konu Durumu:
    Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş