Kötü amaçlı bir uygulamayı nasıl şikayet ederim?

Konu 'Msn Messenger - Facebook - Twitter' bölümünde Moderatör Gül tarafından paylaşıldı.

 1. Moderatör Gül

  Moderatör Gül Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  3 Kasım 2009
  Mesajlar:
  2.216
  Beğenileri:
  973
  Ödül Puanları:
  0

  Uygulamanın herhangi bir sayfasının altındaki “Bu Uygulamayı Şikayet Et/Uygulamayla İletişime Geç” bağlantısına tıklayarak uygulamayı kötüye kullanım gerekçesiyle şikayet edebilirsiniz.
  Uygulamayı şu an kullanmıyor ancak şikayet etmek istiyorsanız, Facebook’ta uygulamanın Profil Sayfasına gidipsol sütunun alt kısmında yer alan “Uygulamayı Şikayet Et” bağlantısına tıklamanız yeterlidir. Profil Sayfasına gitmek için aşağıdaki adımları izleyin:
  • Arama alanına uygulamanın adını girin.
  • Aşağı inip Daha Fazla Sonuç Gör’e tıklayın. (Uygulamanın “Oyun” sonucuna tıklamayın; bu sizi uygulamanın Profil Sayfası yerine Oyun Sayfasına götürecektir.)
  • Aradığınız uygulamayı Uygulamalar’ın altında bulabilmeniz gerekir. Uygulamanın Profil Sayfasını görmek içinarama sonucunun sağındaki “Uygulamayı Gör”e tıklayın.
  Ayrıca, şikayetinizden haberdar olması için, uygulamayı yaratan geliştiriciyle doğrudan iletişime geçmenizi de tavsiye ederiz. Bu durumu, uygulamanın Profil Sayfasına giderek ve sol sütunun altında yer alan “Geliştiriciyle İletişime Geç” bağlantısına tıklayarak veya uygulamanın herhangi bir sayfasının en altındaki “Bu Uygulamayı Şikayet Et/Uygulamayla İletişime Geç” bağlantısına tıklayarak geliştiriciye şikayet edebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş