kuranda dünyanın sonu

Konu 'Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.)' bölümünde silvır tarafından paylaşıldı.

1. silvır

silvır Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bilim adamları dünyanın sonunun bir göktaşı çarpmasıyla olabileceğini idda ederken hatta bazı bilim adam larıda aynı görüşteler 2036 yakından geçecek olan göktaşı ve 2120 büyük bir göktaşı çarpma iğtimaline karşı yerin altında sığınaklar yapılmaktadır ama görmedikleri bir şey var güneşin batıdan doğması evet bunu çok duydunuz belki ama duymadığınız ve bilmediğiniz ve kimsenin bilmediği birşey söyleyeyim kurani kerimde bir ayette güneşin arşınaltına secde etmeye gittiği yazmaktadır ama ona izin verilmez der bu güneşin istikametini tam aksi yöne cevirecek demektir yani herşey terse dönecek dünyanın dönüşüde güneşin batıdan doğması ancak dünyanın ters dönmesiyle mümkün olur iddaa ediyorum güneş tersine gittiğinde dünya tersine dönecek götaşı çarpmasıyla değil bu bilgi adıma kayıtlıdır herangi bir kitapta veya dizide kullanılamaz
  2. Moderatör Barış

Moderatör Barış Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

Beğenileri:
    1.458
    Ödül Puanları:
    113
    Farkındaysanız, güneş batıdan doğucak deniyor. Ben o kadar ayet ve hadis okudum, dünya tersine dönücek güneş aynı olucak diye bir şeye rastlamadım. Kaynak nedir?

Sayfayı Paylaş