*****lıKLA TAriHE gEÇenLERrrr!!

Konu 'Fıkra-Komik Yazılar' bölümünde alqEREn___00 tarafından paylaşıldı.

 1. alqEREn___00

  alqEREn___00 Üye

  Katılım:
  24 Kasım 2008
  Mesajlar:
  2
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  •Jake Fen isimli Macar adam, eşini korkutmak için kendini asmış pozu verdi... Eve gelen eş kocasını o halde görünce bayıldı..Kapıyı açık gören komşu kadın içeri girince iki cesetle karşılaştığını sanıp evi soydu.Topladıkları ile çıkarken Jake,kadına bir tekme attı.Cesedin canlandığını sanan kadın korkudan öldü..Jake beraat etti..

  •New York'ta 5'inci caddede bir adama araç hafifçe çarptı.Adama birşey olmamıştı.. Şoförle konuştu ve kalkacakken olayı gören biri yanına gelerek,kalkmazsa sigortadan para alabileceğini söyleyince yeniden aracin önüne yatti. Araç sürücüsü ise adamın gittiğini düşünerek gaza bastı ve adam öldü...

  •Bayan Carson Amerika'nın New York kentinde yaşıyordu.. Birgün eğlenmek için cenaze işleri yapan bir şirketle anlaştı.Şirket eve telefon etti ve bayan Carson'un kalp krizi geçirip öldüğünü söyledi .Aile hemen koştu.Bu sırada tabutun içinde yatan bayan Carson birden doğruluverdi. Ama kızı o anda kalp krizi geçirip öldü...

  •Romollo Ribaldo işşizdi. Pisa kentinde oturan 42 yaşındaki bu İtalyan birgün,tabanca ile intihar etmeye hazırlandı.Eşi onu engellemek için dil döktü..Sonunda Romolo ağlamaya başladı ve intihardan vazgeçip silahını yere fırlattı.Ateş alan tabancadan çıkan mermi eşine isabet etti ve eşi öldü...

  •Kansas Wichita'daki polis,havaalanı otelinde 22 yaşında bir adamı sahte 16 dolarlık iki banknotu kullanmaya çalışırken yakaladı.

  •Güney Afrika Johannesbur'da iki adam birbirlerinin kafası üzerine koydukları bira kutularına ateş ederlerken birisi arkadaşının yüzüne ateş etti.Adam ağır yaralandı.

  •Bir şirket,çalışanlarının iş başında güvenli gözlük kullanmalarını teşvik etmek için özel bir film izletti.Kanlı iş kazalarını gösteren film o kadar canlıydı ki 25 kişi odadan kaçtı.13 işçi bayıldı.ve işçilerden biri sandalyeden düşerek kafasını yardı.

  •Washington'da bir suçlu hapishaneden kaçtı.Birkaç gün sonra kız arkadaşıyla yemeğe gitti.Ama uzun süre geri dönmeyince kız arkadaşı merak ederek polise haber verdi.Polisler adını duyunca kim olduğunu anladılar ve yakaladılar.

  •Michigan lonia'da sarhoş bir hırsız,iki hizmetçi kızdan nakit para istedi,kızlar parayı vermeyi reddedince adam polis çağıracağını söylerek onları korkutmaya çalıştı.Kızlar aldırmayınca adam gerçekten polis çağırdı ve tutuklandı.

  •Pennsylvania Radnor'da bir şüpheliyi sorguya çeken polis,şüphelinin kafasına aaaal bir süzgeç yerleştirmiş ve tellerle fotokopi makinasına bağlamıştı.Polisin Fotokopi makinasında şüphelinin yalanlarının yazdığını söylemesi inanan şüpheli suçunu itiraf etti.

Sayfayı Paylaş