lütfen çevirin ne olur allah rızası için

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde jelibon123 tarafından paylaşıldı.

 1. jelibon123

  jelibon123 Üye

  Katılım:
  4 Mart 2011
  Mesajlar:
  14
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  sena berrine ülkesi hakkında bazı bilgiler verecekmiş.Rusya Avrupa da bir ada ülkesiymiş.genellikle serin ve nemli bir iklime sahipmiş. öğlenden sonra yağış alırmış.bazı insanlar Rusya da yemeklerin ve beş çaylarının düzenli olarak içildiğini sanıyorlarmış.ama artık öyle değilmiş.Rusyalı insanların arkadaş canlısı olmadığını düşünüyorlarmış.Rusyalılar kaybolunca herhangi birinden yolu tarif etmesini istermiş.
 2. naciye yılmaz

  naciye yılmaz Üye

  Katılım:
  28 Şubat 2011
  Mesajlar:
  25
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  verecekmiş.Rusya some information about praise in Europe, an island country in Berrini ülkesiymiş.genellikle it had a cool and humid climate. alırmış.bazı people in Russia and five dishes of the afternoon rains regularly consumed tea sanıyorlarmış.ama değilmiş.Rusyalı now it is not friendly people wanted to describe the way of any of düşünüyorlarmış.Rusyalılar disappeared.
 3. can6806

  can6806 Üye

  Katılım:
  16 Aralık 2010
  Mesajlar:
  75
  Beğenileri:
  116
  Ödül Puanları:
  0
  Will give some information about Sena Berrini country.Russia is an island country in Europe. Usually cool and humid climate did he with.Does the afternoon rain.Some people think that Russia, the food consumed on a regular basis and the five rivers.But now it was not.Thinks that people from Russia friendly.No one wanted to describe the way Russian disappeared.

  Bir teşekkür yeter!
  avsin123 ve jelibon123 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş