lütfen çevirin ne olur yardımcı olun yeni kayıt oldum yarına sadece kısa bir paragraf

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde jelibon123 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. jelibon123

  jelibon123 Üye

  Katılım:
  4 Mart 2011
  Mesajlar:
  14
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  sena berrine ülkesi hakkında bazı bilgiler verecekmiş.Rusya Avrupa da bir ada ülkesiymiş.genellikle serin ve nemli bir iklime sahipmiş. öğlenden sonra yağış alırmış.bazı insanlar Rusya da yemeklerin ve beş çaylarının düzenli olarak içildiğini sanıyorlarmış.ama artık öyle değilmiş.Rusyalı insanların arkadaş canlısı olmadığını düşünüyorlarmış.Rusyalılar kaybolunca herhangi birinden yolu tarif etmesini istermiş.:shy:
 2. iyilik perisi

  iyilik perisi Forumdan Uzaklaştırıldı

  Katılım:
  1 Aralık 2010
  Mesajlar:
  219
  Beğenileri:
  87
  Ödül Puanları:
  0
  sorun ne tatlım
 3. Beyaban..

  Beyaban.. Üye

  Katılım:
  3 Mart 2011
  Mesajlar:
  44
  Beğenileri:
  10
  Ödül Puanları:
  0
  çaldı.hava yağmurluydu.annem door in front of more than a little girl opened the door and girls in our house because it is çıktı.geç financial situation remained bad thing when a girl came up to say good morning catering edemedik.ertesi morning I woke up the girl, but she was there but us on the table shout me a good bird for a long time there was enough money in your writing .. karşıladınız.bunlar

  Canım cümlende bazı hatalar olduğu için hepsini yapadım. Öğretmenine de dersinki bu kadar hocam profösör değilim ki ben :)

  BİR TEŞEKKÜR YETER
  jelibon123 bunu beğendi.
 4. jelibon123

  jelibon123 Üye

  Katılım:
  4 Mart 2011
  Mesajlar:
  14
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  lütfen yarına yardım edin çok acil :)

  Avatar 22. yüzyılda, Pandora adlı bir uyduda geçer. Bir gaz devinin yörüngesinde dönen Pandora, on ayak uzunluğunda, mavi insansı görünümlü, kabile kültürünü benimsemiş, saldırıya uğramadıkları sürece barışçıl olan ve Na’vi halkına ev sahipliği yapmaktadır. Gök insanları (yani biz) başka bir gezegende çok kıymetli bir enerji kaynağı buluyor fakat bu gezegende doğası ile uyum içinde ve barış içinde yaşayan na vi denen insansı yaratıklar var ve bu enerji kaynağı onların doğasının en kutsal mekanları ruh ağacının dibinde.
  Vahşi acımasız ve gelişmiş silahlara sahip gök insanları (yani biz) bu ağacı ve çevresini yerlebir edip bu enerji kaynağını çıkarmak istiyor bunun içinde gelişmiş teknolojileri ile na vi leri klonlayıp normal insan beyni ile etkileşime sokup ruhu insan bedeni na vi avatarlar üretiyorlar.
  Avatar olacak insan tabut gibi bir şeyin içine girip emar gibi bir makinenin içerisine sokuluyor ve orada uymaya başlıyor insan uyuduğu an avatari ile gözünü açıyor. Ve bir na vi olarak uyanıyor.
  Filmin kahramanı jake sully de bu avatarlardan biri.
  Daha önceki görevlerinde yürüme fonksiyonunu kaybeden gazi jake e verilen görev na vi lerin arasına karışıp onların güvenini kazanmak ve onlara vakti gelince bölgeyi terketmeleri gerektiğini söylemek.
  Fakat farklı birşey oluyor
  Tekerlekli sandalyeye mahkum Jake avatari ile koşup atlayabildiği bu farklı dünyaya ve bir na vi ye aşık oluyor.
 5. bluebey

  bluebey Üye

  Katılım:
  14 Ekim 2010
  Mesajlar:
  80
  Beğenileri:
  18
  Ödül Puanları:
  0
  biraz hatalı ama olsun :)

  Posts 22 century, the satellite passes by Pandora. Pandora in orbit around a gas giant, ten foot tall, blue humanoid-looking, adopting the culture of the tribe, attacked the peaceful process and Na'vi uğramadıkları is home to the people. Sky people (that we) find another planet, but a very valuable source of energy on this planet to live in peace and in harmony with the nature of the so-called human-like creatures have vi and the nature of this energy source, the most sacred places of their soul at the foot of the tree.
  Wild brutal and sophisticated weapons and people in the sky (ie we) whether the tree and its surroundings yerlebir with advanced technologies in the energy supply to the vi s it wants to remove the normal human brain interacts with klonlayıp slid into the spirit of the human body produce vi avatars.
  Will be entered into a thing like human road coffin into a machine, such as Emar be removed and there are starting to comply with an avatar people sleep with open eyes. And wakes up as a na vi.
  One of the film's hero, Jake sully this avatarlardan.
  Jake previous missions to the mandate given to veterans who lost the function of walking between vi s when it comes time for them to mix and win their confidence to say we must leave the area.
  But something different is going
  Jake is confined to a wheelchair and rushed atlayabildiği avatar to these different world and falls in love with a na vi.
  jelibon123 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş