lütfen yardım edin çeviriye türkçe ingilizceye lütfen internetten olmasın yanlış oluo

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde deniz424 tarafından paylaşıldı.

1. deniz424

deniz424 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0

benim adım gökan.11 yaşındayım ve ben bir öğrenciyim.karaağaç atatürk ilköğretim okulunda okuyorum.2 kız ve 1 erkek olmak üzere biz 3 kardeşiz.ben ve ailem cumartesi ve pazar sabahları erken kalkarım.elimi yüzümü yıkadıktan sonra pijamalarımı çıkartırım elbiselerimi giyerim ve kahvaltımı yaparım.okulum çok uzak değildir.okula yürüyerek giderim.kışın güneşli günleri çok severim.güneşli havalarda daha iyi yürüyebilirim.okulda tüm derslerimi severim.fakat en sevdiğim ders türkçedir.bu derste ben tahtaya yazı yazbilirim ve okuyabilirim.şimdi okuldayım.sıramda oturuyorum arkadaşlarımla konuşuyorum.sıra arkadaşımı çok severim.sabahları derslerimiz saat 08.40da başlar.öğlen yemeği için eve gideriz.hava yağışlı ise bahçeye çıkmamalıyız çünkü ıslanırız ve hasta olabiliriz.hava güzel olduğu zaman bahçede top oynamayı çok severiz.ben iyi top oynarım fakat kız arkadaşlarım iyi top oynamaz.akşamları bir saat televizyon seyrederim.saat 10.30'da uyurum.

çeviren olursa saolsun çevirmeuyende saolsun
  2. birincibilgin

birincibilgin Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    My name is gökan. I'm 11 years old and I'm student.I go to karaağaç atatürk ilköğretim okulu. I have 2 sister... diye gidiyor
    bir teşekkür yeter( buton)
  3. deniz424

deniz424 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    okadarını bende yapıom yani okadarı önemli değil asıl mesele diğer kısımmlar

Sayfayı Paylaş