mario prensesini arıyor.:D

Konu 'Alıntı Yazılar' bölümünde HaSrEt nİl tarafından paylaşıldı.

 1. HaSrEt nİl

  HaSrEt nİl Forumdan Uzaklaştırıldı

  Katılım:
  4 Ocak 2011
  Mesajlar:
  392
  Beğenileri:
  407
  Ödül Puanları:
  0

  Başladığımda zemin kahverengiydi.. Tam da önümde yeşil bir boru vardı. "A" ya basıp onun ardına atlamam gerektiğini anlayıp da bunu yaptığımda ardındaki kaplumbağa çarptı bana. Zeminden aşağı saçma bir melodiyle düştüm. Tekrar geldim başa çok canım vardı vardı o zamanlar *3 yazardı. Yavaş yavaş azalsa da. Neyse artık kaplumbağaların zararlı olduğunu anlamıştım ama hala ayağımın altının çok kuvvetli olduğunu bilmiyordum. Yanlışlıklada olsa üstüne bastım kaplumbağanın. "bıdık" sesiyle oda aşağı düştü zeminden.

  Mutluydum artık bir silahım vardı; ayaklarım. Ama daha yeni başlamıştı her şey. Her
  yanlışlıkla zıpladığımda yeni şeyler öğreniyordum. Zıpladım mantar düştü kafama büyüdüm ki bu da nerdeyse bir can daha demekti. Zıpladım taşlara kafa attım altınlar yağdı üzerime. Zıpladım yine mantar düştü, kıçımdan ateş topları fışkırdı. Zıpladım hızlandım. Çok garip ilerlese de her şey umutluydum. Sona geldim merdiven tırmandım çok yükseklere. Karşımdaki gönderin en tepesine zıplamam gerektiğini bilmiyordum, öğrendim. Kapıdan içeri girdim. "bıcık bıcık" sesleri geldi. Sonra 1-2 yazdı ki anladım bu daha başlangıçtı.Yerin altına indim İki gözlü ve küçük ama tehlikeli ama aynı zamanda rengi de mavi yaratıklardan kaçtım. Borulara girip çıkıp gizli geçitler aradım daha fazla altın için uğraştım. 100 altın bir can demekti çünkü. Sonraları sürekli zıpladığım kaçabilmek için uçan kaplumbağalardan, uçan balıklardan, daha sert kabuklu kaplumbağalardan ve füze atan telefonların füzelerinden, Alev toplarından kaçmaya çabaladım.

  marioAşağılara düştüm, kıçımı balık ısırdı, kaplumbağaya çarptım ama yılmadım. Her iki yada üç bölümün sonundaki kalelerde aradım onu. Ama her seferinde o ejderhanın ateş saçan kıçının altından geçip, o köprüyü yok edip ejderhayı aşağı düşürmek adına verdiğim emek boşa çıktı, hep bir başkası vardı. Hizmetkarları... Mahvoluyordum, ahh ona ulaşamamak... Zaten çılgın birer fanteziydi tüm bunlar. Yıldım prensesi asla ama asla kurtaramadım. Sonra bir gün bir baktım adamın biri youtube 15 dakikada prensesi nasıl kurtardığını kaydetip koymuş. Yıkıldım. Bense gündüzlerimi gecelerimi verip eli boş dönen bir *****tım.

  Bu sefer öyle olmasın istiyorum. Direk sonuca gidiyorum. Ejderhalar yada kaplumbağalarla uğraşmadan benimle evlenir misin?

  :D:D
  нαѕαη ve rockqenci bunu beğendi.
 2. rockqenci

  rockqenci Üye

  Katılım:
  1 Mart 2011
  Mesajlar:
  14
  Beğenileri:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  güzel emek vwerilmiş :)
  HaSrEt nİl bunu beğendi.
 3. iyilik perisi

  iyilik perisi Forumdan Uzaklaştırıldı

  Katılım:
  1 Aralık 2010
  Mesajlar:
  219
  Beğenileri:
  87
  Ödül Puanları:
  0
  çok güzelmiş:)
  HaSrEt nİl bunu beğendi.
 4. Kübra_28

  Kübra_28 Üye

  Katılım:
  26 Aralık 2010
  Mesajlar:
  471
  Beğenileri:
  203
  Ödül Puanları:
  0
  çok güzelmiş emeğine sağlık :D
  HaSrEt nİl bunu beğendi.
 5. baysedef

  baysedef Üye

  Katılım:
  3 Nisan 2010
  Mesajlar:
  537
  Beğenileri:
  384
  Ödül Puanları:
  64
  Beğendim :) Emeğine sağlık :D
  HaSrEt nİl bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş