mercan adası

Konu 'Kitap Özetleri' bölümünde onurcen tarafından paylaşıldı.

1. onurcen

onurcen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar bana mercan adası kitabının özeti lazım ancak yarım sayfalık olsun yeter:):):confused::confused:
  2. REVŞEN

REVŞEN Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    --------------------------------------------------------------------------------

Korkunç fırtınalar, karada ve denizde yaşayan olağanüstü yaratıklar, ilginç ülkeler ve tuhaf insanlar... Denizci bir ailenin çocuğu olan Ralph'ın en büyük hayali dünyayı dolaşmak ve tüm bunların görebileceği ilginç maceralar yaşamaktı. En çok da Büyük Okyanus'taki Mercan Adaları'nı merak ediyordu. Bu adalarda neredeyse bütün bir yıl yaz hüküm sürüyor, ağaçlar bol ve lezzetli meyvelerle dolup taşıyordu. Ralph 15 yaşına geldiğinde ailesinden izin aldı ve Büyük Okyanus'a açılan gemilerden birinde bir iş buldu. Kısa sürede gemideki tayfalardan Jack ve Peterkin'le arkadaş olan Ralph okyanustaki bu macerayı çok sevmişti. Oysa Ralph ve arkadaşlarının asıl macerası gemilerin bir kasırgada batmasıyla başlayacaktı.

araştırdım ama bunu buldum.Umarım işine yarar.
  3. onurcen

onurcen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu çok kısa yarım sayfa olması lazım
  4. burock5

burock5 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım örnek kitap özetlerine bakman lazım bu işler böyle olmas bir kere iyi not almak istiyorsan teması,kişileri tanıtım vs. yapman lazım e-kitap yazarsan bulabilirsin...
  5. SERİ SERSERİ

SERİ SERSERİ Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Mercan Adası

Korkunç fırtınalar, karada ve denizde yaşayan olağanüstü yaratıklar, ilginç ülkeler ve tuhaf insanlar... Denizci bir ailenin çocuğu olan Ralph'ın en büyük hayali dünyayı dolaşmak ve tüm bunların görebileceği ilginç maceralar yaşamaktı. En çok da Büyük Okyanus'taki Mercan Adaları'nı merak ediyordu. Bu adalarda neredeyse bütün bir yıl yaz hüküm sürüyor, ağaçlar bol ve lezzetli meyvelerle dolup taşıyordu. Ralph 15 yaşına geldiğinde ailesinden izin aldı ve Büyük Okyanus'a açılan gemilerden birinde bir iş buldu. Kısa sürede gemideki tayfalardan Jack ve Peterkin'le arkadaş olan Ralph okyanustaki bu macerayı çok sevmişti. Oysa Ralph ve arkadaşlarının asıl macerası gemilerin bir kasırgada batmasıyla başlayacaktı.

Yazar : R. M. Ballantyne
    Yayınevi : İş Bankası Yayınları
    Sayfa Sayısı : 291
    Etiket Fiyatı : 3,00 YTL
    Basım Tarihi : Temmuz 2008
    crazy_gençlik bunu beğendi.
  6. SERİ SERSERİ

SERİ SERSERİ Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0