merhaba arkadaşlar ;)

Konu 'Tanışalım' bölümünde daddu.cadı tarafından paylaşıldı.

1. daddu.cadı

daddu.cadı Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0

selam!

Ben Gizem; aslında burada yeni değilim fakat fazlada eskilerden sayılmam. Beni bilenler var burada fakat bilmeyenler için kendimi tanıtmak isterim...
    terazi burcuyum, GALATASARaYLIYIM!
    eskiden bende en nefret ettiğim şey saçlarım, gözlerim ve doğumgünümdü..

Çünkü saçlarım sarıydı ve bazı kendini bilmezlerin attıkları laflardan hiç haz etmiyordum ki şimdi çok seviyorum eski sarılığı yok diyee hatta üzülüyorum. Çünkü bu bana Allah tarafından verilmiş bir lütuf aslında ;)
    gözlerim daha maviydi ve küçükken gözlerimi seven kadınlardan bıkmıştım :) şimdiyse en çok sevdiğim şeylerden biri gözlerim mavimi yeşilmi tam anlaşılmayan farklı bir tonu var...
    Doğumgünümü gelirsek eylülün 30u tarih olarak hiç hoşuma gitmiyordu ama ben biraz düşününce içinde aslında bana özel o kadar çok şey sakladığını farkettimki; rakamın sonu -9- benim eyım eylül! ayımın son günü 30 ise benim doğduğum gün... baharın sonu son bahar ise benim mevsimim... günün son saati gece 12ye gelirkende doğmuşum... Yani ben hereyin sonunda farklı bir başlangıç olarak var olmuşum.. yeni bir sayfa veya bazı şeylerin kapanışı...
    Aslında bir insanı anlatmak o kadar kolay birşey değildir ancak birkaç özelliğim daha; dobrayımdır, kıskanırım, kırılırım ama pek belli etmem, bazen düşünmeden konuşurum ve sonrasında pişman olurum, bazı şeyleri fazlaca kafama takarım ve onlarla uğraşırım.. akşamı çok severim, her yönüyle bana rahatlatıcı, huzurverici ve güzel gelir. mevsim olarak yazı çok severim, sıcak ve renkli, cıvıl cıvıl.. bana denizi hatırlatır.. dostlarımı çok severim arkadaş edinmeye bayılırım, kalp kırmaktan çekinirim, ve sıcakkanlıyım :) arada pembe yalanlarım olur ama bir iki güne kalmaz illa ortaya çıkar :D sır saklarım ama illaki tek başına sakalayabilecek bir dostuma 3. kişi olarak analatırım :) başka kimse bilmeyecek şartıyla.. bir şeyi tek başıma saklama yükümlülüğüne asla giremem kesinlikle paylaşırım... güvenilecek biriyim fakat arkadaşalarıma karşı.. bana karşı bir fedakarlığı olan birine asla arkadan vurmam ki bu zamana kadar kimseye öyle birşey yapmamışımdır...Hiç olmadık yere birden laf atanlar olursa ve benim cevap vermem gerekirse kekelerim normalde kendini çok iyi ifade eden kız durup dururken aniden söylenen sözlere karşı dili tutulur. fakat fazla damarıma basılmışsa eğer o ani sözlere karşı bende öyle ani laflar ederimki altından çıkmak güç ister... nefret ettiğim kişler olur ama zamanla gittikçe kızgınlığım gider kötü şeyleri fazla aklımda tutamıyorum bu yüzden kin besleme gibi bir huyum yoktur. aynı zamanda fazla hırslı da değilimdir.

şuan 10.sınıf öğrencisiyim sayısalcıyım, düzliseyim, doğma büyüme istanbulluyum ama esas karadenizliyim. 16 yaşındayım :) =)
  2. Yasemen*

Yasemen* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    826
    Ödül Puanları:
    0
    Bana özellik bakımından çok benziyorsun.

Ben bu arada Yasemin Büşra.
    Yasemini kullanıyorum.
    Seni tanıdığıma memnun oldum.
    İyi eğlenceler.
  3. daddu.cadı

daddu.cadı Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    ne güzel :)

sanada iyi eğlenceler tatlım bende çok memnun oldum :)
  4. Punisher06

Punisher06 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    memnun oldum bende Yusuf ayrıca ne kadar hoşlanmadığın şey varmış :D
  5. daddu.cadı

daddu.cadı Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    bende memnun oldum.. evet haklısın, bunu ilk annem ve sonra bende keşfetmiştim.. Başında "en sinir olduğum şey" kelimesiyle beraber en az yüz cümle kurarım sana.. :D
    o yüzden her zaman bana sevdiğim şeyleri sorduklarında ilk olarak sevmediklerimi söylerim, çünkü aklıma hep sevmediğim şeyler gelir önce ;) :D

ama hayatın iyi yönlerini görmekte de üstüme yoktur :)
  6. Yasemen*

Yasemen* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    826
    Ödül Puanları:
    0
    Ben seni tanıdım memnun kaldım. Ciden benziyoruz biz ya dikkat ettimde... :D
  7. Punisher06

Punisher06 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

bende memnun oldum.. evet haklısın, bunu ilk annem ve sonra bende keşfetmiştim.. Başında "en sinir olduğum şey" kelimesiyle beraber en az yüz cümle kurarım sana.. :D
    o yüzden her zaman bana sevdiğim şeyleri sorduklarında ilk olarak sevmediklerimi söylerim, çünkü aklıma hep sevmediğim şeyler gelir önce ;) :D

ama hayatın iyi yönlerini görmekte de üstüme yoktur :)
    Genişletmek için tıkla...
    bence hayatla biraz daha barışık olmalısın sevmediğin şeyleri mümkün olduğunca azaltmaya çalış ;)

böyle konuşunca kendimi bi an rehberlik öğretmenleri gibi hissettim ha hiç de sevmem bu tipleri =)
  • daddu.cadı

daddu.cadı Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    onları değilde benim yaşıtım olupta görmüş geçirmiş gibi konuşanları sevmem bende :) (bak yine sevmediğim birşey:D)
    ama alttada belirttiğim gibi hayattan tat almayıda başarmışımdır... Ben hayatımdan olabildiğim kadar menunum daha çok memun olmak içinse çabalıyorum emin olabilrsin;)
  • S. Moderatör Uğur

S. Moderatör Uğur Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.155
    Ödül Puanları:
    36
    Tekrar Tekrar HoşGeldin :)

Ben Uğur.

Memnun Oldum.

iyi Forumlar :)
  • krmzsmsklr

krmzsmsklr Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ortak özelliklerimiz çokmuş ben Müge memnun oldum...

İyi Forumlar...
  • Sayfayı Paylaş