~ Merhaba Dost ~

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde baysedef tarafından paylaşıldı.

1. baysedef

baysedef Üye

Beğenileri:
    384
    Ödül Puanları:
    64

Yüreğimin sevda tohumlarını yüreğine ektim ellerimle. Ama o kadar uzak ki yüreğin yüreğime, gözlerin o kadar uzak ki özgürlüğün en kutsal sevgilisi gökyüzüyle buluşmaya...

Ah bilemezsin kan gidiyor yüreğimden. Bu kalem tutan eller, bu her şeyi gören gözler,bu nefes alan can ölü bir maviliği andırıyor. Ki sen en çok da yaşayan ölüleri sevmezdin. Yaşayan ölüler ki en büyük sebebidir tutsaklığının.

Bugün senin yaşadığın yerlerden geçtim. Senin baktığın vitrinlere baktım tiksintiyle. Havayı senin için çektim içime. Rüzgara karşı durdum sen baş kaldırıyormuşcasına. Ve yemin ederim en sevdiğin türküleri söyledim avazımın çıktığı kadar. Sesim kısıldı. Lanet olsun dedim bu dayanıksızlığıma. Lanet olsun ki dayanamıyorum mahpusluğuna da. Daha anlatacak, yazacak çok şey var ama bundan sonrasını yazacak güçte hissetmiyorum kendimi. İçimde bir şey kanıyor. Kan sel olmuş akıyor gözlerimden. Sevdam can çekişiyor. Ama sen düşünme bunları senin gibi güçlü bir adamın dostluğunu hakedemediğim içinde bağışla beni.

Bundan sonra her günü senin içinde yaşayacağım. Şu anda ben mutlu hissediyorum kendimi. Hadi kollarını aç, gözlerin -eğer bakabiliyor isen- gökyüzünde olsun. Sana bir kucak dolusu mutluluk gönderiyorum. Umutsa yol arkadaşındır zaten.
    Hoşçakal dost, haşça-kal.
    Sevgilerimle.
    Sedef BAY
    buse 58 ve Moderatör Barış bunu beğendi.
  2. Moderatör Barış

Moderatör Barış Süper Moderatör Yönetici Süper Moderatör

Beğenileri:
    1.458
    Ödül Puanları:
    113
    Güzel bir yazı, teşekkürler. :)
    baysedef bunu beğendi.
  3. baysedef

baysedef Üye

Beğenileri:
    384