MERHABA ile ilgili hikaye sayfa 127 ;)

Konu 'Türkçe 8. Sınıf' bölümünde abidikqubidik tarafından paylaşıldı.

1. abidikqubidik

abidikqubidik Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0

:330:arkadaşlar bu hikaye tamamen bana aittir:)=):)=):cool:

Güneşli bir yaz günü,güneşin altında bir adam...Hafif iri,bıyıklı biri, etrafı neşeli neşeli izliyordu...
    Adam parkta oturmuş torunun oynayışını izliyordu.Yanına bir genç kız oturdu.Elinde telefon biriyle mesajlaşıyor yada karşı banktaki delikanlıya 'benim telefonum var' diye hava atıyordu.
    Adam sıkılmış yanında oturan genç kıza 'merhaba' dedi.Kız şöyle bir gülümseme fırlattı.Ama resmen fırlattı.Yüzünü buruşturarak:'merhaba' dedi.
    Adam kıza sorular sormaya başladı:'nasılsın kızım nerelisin,nerde oturuyorsun,okuyor musun....' diyerek kızı resmen taramalı tüfek gibi taradı.
    Kız:'bak amca bozuntusu ben buraya sizinle izdivaç yapmak için oturmadım:mad: 'dedi..:eek:.adam hem şaşkın hemde hüzünlüydü:cry::cold:..Kız bu laftan sonra kalkıp karşı bankta oturan yakışıklının daha iyi göreceği bir çerçeveye geçti.
    Karşı banktaki çocuk bi an gözlerini açtı:eek::ninja::rolleyes:'BABAM' dedi ve koşarak adamın yanına geldi,babacım beni görmedin mi orda oturuyordum karşı parkın bankında:pyani sende babacım bu aralar iycene daldın ha..e-hadiy..derken babası hala kıza bakmaktaydı.kız beti benzi atmış bir şekilde şu baba-oğul ikilisine bakmaktaydı...
    Eve doğru yola koyuldular.Genç delikanlı her tanıdığı(düşmanı bile olsa)'merhaba, nasılsın iyi misin?' diye ayaküstü sohbet ediyordu.
    Babası halen dalgın bi yandan o kızı aklına getiriyor diğer yandan da oğluna;saygılı ve sevilen biri olmasından dolayı,gurur duyuyor ve onun hergelene geçene selam verişini izliyordu.
    Mutlydu,fakat hala böyle insanların oluşu onu kızdırıyordu.İçinden kendisine bir espri yaptı'umarım oğlum saygılı bir kızla birlikte olur dedi ve kıkırdayarak evine doğru ilerledi ;DBEN BUNU YAZDIM SİZDE BU HİKAYEDEN ALINTI YAPABİLİRSİNİZ NEDE OLSA HOCAYA OKUDUM VE 100 ALDIM :D (bu arada bu hikayenn türü gözlemci ve ilahi,tanrısal bakış açısıdır);) bay bay :)
    dünya gülü ve Kopuq Gençliq bunu beğendi.
  2. abidikqubidik

abidikqubidik Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür etmeniz yeterli benm için arkadaşlar ;D

Sayfayı Paylaş