Metin Çevirisi

Konu 'İngilizce 8. Sınıf' bölümünde iremidil tarafından paylaşıldı.

1. iremidil

iremidil Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

15th june,1995 the adventurer magazine-the climber of the year

britain's highest mountain,Ben Nevis,is less than 1400 meters high and it is hard to climb.Kelvin managed to climb to the top of Ben Nevis in six hours.He is talented and ambitious climber;he never gives up.This is his story.
    The interviewer:We know you have climbed many other mountains.Was this the first time you climbed Ben Nevis?
    Herbert:
    Yes,it was.
    The interviewer:
    Can you tell us about your experience,please?
    Herbert:It was still dark when ı reached the top.The huge anh charming summşt was in front of me.Have you ever been to the top of Ben Nevis?I've never seen such a beautiful scene.What a fantastic view!Unfortunately,it was raining and it was very hard but ı managed to climb to the top.
    The interviewer:Thank you for sharing your experience with us,Mr. Herbert.
    Herbert:My pleasure
    çevirenden allah razı olsun şimdiden teşekkürler
  2. harbikızemine

harbikızemine Üye

Beğenileri:
    859
    Ödül Puanları:
    114
    15inci Haziran, 1995, maceracı magazini, dağ Nevis olan yıl Britanyası'nın en yüksek dağının tırmanıcısı 1400 metreden daha az yüksektir, ve tırmanmak için serttir. Kelvin, altı saatte dağ üstü Nevis'e tırmanmayı idare etti. O, yetenekli ve hırslı tırmanıcıdır; O asla, bırakmaz. Bu, onun hikayesidir.
    Görüşmeci: Biz, senin, birçok diğer dağa tırmandığını biliriz. Bu, senin, dağ Nevis'e tırmandığın ilk zaman mıydı?
    Herbert:
    Evet, oydu.
    Görüşmeci:
    Sen, senin tecrübenin hakkında bize söyleyebilir misin, memnun edebilir misin?
    Herbert: I'nın, üste uzandığı zaman hala karanlıktı. Kocaman anh cezbetmesi, summştun, benim önümde olduğudur. Sen şimdiye kadar, dağ üstü Nevis'e oldun mu? Ben asla, bu kadar güzel sahneyi görmedim. Neyin fantastik bir görüşün olduğu! Maalesef, yağıyordu, ve çok sertti, ama ı, üste tırmanmayı idare etti.
    Görüşmeci: Bizle senin tecrübeni paylaşmak için sana teşekkür ederim, Bay Herbert.
    Herbert:
    Benim zevkim
    merve13 ve iremidil bunu beğendi.
  3. harbikızemine

harbikızemine Üye

Beğenileri:
    859
    Ödül Puanları:
    114
    insallah işine yarar
  4. iremidil

iremidil Üye