Moderatör Alımları Başlamıştır. (Son Başvuru: 14 Ekim 2011)

Konu 'İstekleriniz' bölümünde UstaSoft tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. UstaSoft

UstaSoft Yönetici Özel Üye

Beğenileri:
    1.470
    Ödül Puanları:
    113

Moderatör başvuruları için aranan özellikler:

1-Günde En Az 2 Saat Online Olmalıdır.
    2-Türkçe'yi düzgün kullanmalıdır.
    3-Kurallara Uymuş Ceza Almamış olmalıdır.
    4-Üyelerle diyalogları iyi olmalıdır.
    5-Üye isteklerini yerine getirmeye çalışmalıdır.
    6-Görev alacakları alanda düzeni sağlamak zorundadır.
    7-En az 14 Günlük etüt odası üyesi olmalıdır.
    8-15 yaş ve üzeri olmalıdır.
    9-İstediği Bölümler Hakkında Yeterli Bilgiye Sahip Olmalıdır.
    10-Tartışma, kavga, huzursuzluk, bölücü hareket, küfürleşme kesinlikle yapmamış olmanız gerekmektedir.
    11-Yetki aldıktan sonra forumla ilgilenmeyen, gerekli çalışmayı göstermeyenlerin yetkileri alınacaktır.

Her Moderatör 2 Katagori Seçebilirler.

Görev alabileceğiniz katagoriler :

HTML:
    Dil ve Anlatım
    Türk Edebiyatı
    Coğrafya 
    İngilizce 
    Tarih - İnkılap Tarihi 
    Biyoloji 
    Matematik - Geometri 
    Fizik 
    Kimya 
    Felsefe Grubu - Din Kültürü
    Almanca
    Fransızca
    Lise Düzeyindeki Diğer Dersler
    İlköğretim Dersleri
    İlköğretim Dersleri İçin Konu Testleri ve Ders Notları
    Eğitim Genel
    Sınavlar
    Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
    Mustafa Kemal Atatürk 
    Şiir,Yazı,Anlamlı Sözler Köşesi 
    Dini Bölüm 
    Genel

Başvuru Formu
    HTML:
    Okul Türü:
    Sınıf:
    Moderetor Olmak İstediğiniz Bölüm(2 Adet):
    İstediğiniz Bölüm Hakkında Bilgileriniz:
    Etut Odası'na Ne Katabileceğinizi Düşünüyorsunuz:
    Gün İçindeki Online Zamanınız:
    Etüt Odası'nı Nereden Duydunuz:
    Türkçe'yi Düzgün Kullanmaya Daima Özen Göstereceğim (Evet/Hayır) :

TM BAŞVURU METNİNİ ÖZENLİ BİR ŞEKİLDE DOLDURMAK ZORUNDASINIZ.
    BAŞVURU METNİNDEN HARİÇ MESAJ YAZMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
    +prensss, maymasters, serap14 ve diğer 17 kişi bunu beğendi.
  2. Adam Akıllı

Adam Akıllı Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    0
    Okul Türü:Anadolu Lisesi
    Sınıf:12.Sınıf(Lise Son)
    Moderetor Olmak İstediğiniz Bölüm(2 Adet):Türk Edebiyatı(12.Sınıf Çok İddialıyım),Genel Ayrıca; (Nerede Eksiklik Olursa Orada Forum Kirliliği Ve Türkçeyi Düzgün Kullanma Açısından Yöneteceğime İnanıyorum.)
    İstediğiniz Bölüm Hakkında Bilgileriniz:En Sevdiğim Ders.Bütün Konular Hakkında Yararlı Bilgiler ve Her Türlü Sorulara Yardımcı Olacağıma İnanıyorum.
    Etut Odası'na Ne Katabileceğinizi Düşünüyorsunuz:Türkçemi Düzgün Kullanacağıma ve Üyeleri Bu Konuda Uyarıcağıma Her Türlü Sorulara Yardımcı Olacağımı Kesinlikle Düşünüyorum.
    Gün İçindeki Aktiflik Zamanınız:En Az 3,5 - 4 Saat(Bunu Beni Tanıyan Üyelere Sorabilirsiniz.)
    Etüt Odası'nı Nereden Duydunuz:Arkadaşımdan.Yaklaşık 5 Senedir Buradayım Çok İsim Değiştirdim.
    Türkçe'yi Düzgün Kullanmaya Daima Özen Göstereceğim (Evet/Hayır) :Bunu Kesinlikle Biliyorum.Evet.
    benqiSu, oquzhanaysegul, kim bum ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. Moderatör Mertcan

Moderatör Mertcan Moderatör Yönetici Moderatör

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    43
    Sınıf:9
    Moderetor Olmak İstediğiniz Bölüm(2 Adet):Kimya ve Biyoloji
    İstediğiniz Bölüm Hakkında Bilgileriniz:Bunlar benim en iyi ve en sevdiğim derslerdir.
    Bu bölümler hakkında bilgiye sahibim.
    Etut Odası'na Ne Katabileceğinizi Düşünüyorsunuz:''Etüt Odası'na'' bölümüm hakkında bir çok bilgiyi,soruyu...vb. gibi bir çok konuyla ilgili sorunları çözebileceğime inanıyorum.
    Gün İçindeki Online Zamanınız:Hafta içi Genellikle 16.00 dan sonra ve 23.00 arasında 2 veya 3 saat açık olabilceğime,cumartesi günü daha fazla açık kalabilceğime ve pazar günleri ise 14.00 dan sonra açabilceğimi düşünüyorum.
    Etüt Odası'nı Nereden Duydunuz:''Etüt Odası'nı'' Google Arama Motorunda Birçok bilgiyi ararken farkettim ve bir çok konuya,soruya cevap verildiğini farketince üye olmaya karar verdim.
    Türkçe'yi Düzgün Kullanmaya Daima Özen Göstereceğim (Evet/Hayır) :Evet göstericem.
    oquzhanaysegul ve BLockeD bunu beğendi.
  4. Moderatör Yasemin

Moderatör Yasemin Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.341
    Ödül Puanları:
    113
    Okul Türü: Anadolu Lisesi
    Sınıf: Lise 1
    Moderetor Olmak İstediğiniz Bölüm(2 Adet): İngilizce , Genel
    İstediğiniz Bölüm Hakkında Bilgileriniz: Kolej'e gittiğim ve uzun yıllar yurt dışında okuma hayali ile yaşadığım için İngilizce seviyem çok yüksektir. Ayrıca etüt odasına daha fazla şey katmak ve uzun süre etüt odasın da bulunduğum için genel de moderatör olmamın bana fazlasıyla uygun olduğunu düşünüyorum .
    Etut Odası'na Ne Katabileceğinizi Düşünüyorsunuz: Üyelerin tüm istekleri zamanın da ve istediği şekilde yerine getireceğim. Türkçe'yi düzgün kullanıma teşvik edecek ve etüt odasına fazlasıyla üye çekeceğim.
    Gün İçindeki Online Zamanınız: 16:00 - 22.00 . Özel durumlar dışında en az 3-4 saat kesinlikle etüt odasında bulunurum .
    Etüt Odası'nı Nereden Duydunuz: Google Arama Motorundan .
    Türkçe'yi Düzgün Kullanmaya Daima Özen Göstereceğim (Evet/Hayır) : Evet her zaman
    oquzhanaysegul, BLockeD ve Adam Akıllı bunu beğendi.
  5. Kopuq Gençliq

Kopuq Gençliq Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Sınıf:Lise 1
    Moderetor Olmak İstediğiniz Bölüm(2 Adet):Biyoloji ve Edebiyat
    İstediğiniz Bölüm Hakkında Bilgileriniz:Bunlar benim en iyi ve en sevdiğim derslerdir.
    Bu bölümler hakkında bilgiye sahibim.
    Etut Odası'na Ne Katabileceğinizi Düşünüyorsunuz:''Etüt Odası'na'' bölümüm hakkında bir çok bilgiyi,soruyu...vb. gibi bir çok konuyla ilgili sorunları çözebileceğime inanıyorum.
    Gün İçindeki Online Zamanınız:Hafta içi Genellikle 16.00 -17:00 arasında açık olabilceğime,cumartesi günü daha fazla açık kalabilceğime inanıyorum.
    Etüt Odası'nı Nereden Duydunuz:''Etüt Odası'nı'' Google Arama Motorunda Birçok bilgiyi ararken farkettim ve bir çok konuya,soruya cevap verildiğini farketince üye olmaya karar verdim.
    Türkçe'yi Düzgün Kullanmaya Daima Özen Göstereceğim (Evet/Hayır) :Evet
    oquzhanaysegul bunu beğendi.
  6. Özel Üye Esra

Özel Üye Esra Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    465
    Ödül Puanları:
    83
    Okul Türü:Ticaret Meslek Lisesi
    Sınıf:11. sınıf
    Moderetor Olmak İstediğiniz Bölüm (2 Adet): Dil ve Anlatım
    Türk Edebiyatı
    İstediğiniz Bölüm Hakkında Bilgileriniz: Sözel derslerde çok başarılıyım okulda.
    Etut Odası'na Ne Katabileceğinizi Düşünüyorsunuz: Sahip olduğum tüm bilgileri katabileceğimi düşünüyorum.
    Gün İçindeki Online Zamanınız: 2 saat
    Etüt Odası'nı Nereden Duydunuz: Arama Motorlarından
    Türkçe'yi Düzgün Kullanmaya Daima Özen Göstereceğim (Evet/Hayır) : Evet
    benqiSu ve oquzhanaysegul bunu beğendi.
  7. ozgetokur

ozgetokur Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Okul Türü: Genel Lise
    Sınıf: 12.Sınıf
    Moderetor Olmak İstediğiniz Bölüm(2 Adet): Dil Anlatım istiyorum ve diğer sayısal harici istediginiz her bölüm olabilir :)
    İstediğiniz Bölüm Hakkında Bilgileriniz: Dil Anlatım'ıma çok güveniyorum başarılı olduğumu düşünüyorum.
    Etut Odası'na Ne Katabileceğinizi Düşünüyorsunuz: Gerekli bilgiyi, çalışma ortamını,sevgiyi :)
    Gün İçindeki Online Zamanınız: Gün içinde değişebilecek şekilde ortalama 2-2 buçuk saati bulur.
    Etüt Odası'nı Nereden Duydunuz: Bir seneden fazla zamandır buradayım.Arama motorunda karşıma sık sık çıkan,pek çok dersime yardımcı olan bi site olduğunu farkettim.
    Türkçe'yi Düzgün Kullanmaya Daima Özen Göstereceğim (Evet/Hayır) : Bunun burada sorulması bile yanlış bana kalırsa.
    benqiSu ve oquzhanaysegul bunu beğendi.
  8. baysedef

baysedef Üye

Beğenileri:
    384
    Ödül Puanları:
    64
    Okul Türü:Anadolu Teknik Lisesi
    Sınıf:10(Lise 2)
    Moderetor Olmak İstediğiniz Bölüm(2 Adet):İngilizce ve Dil ve Anlatım
    İstediğiniz Bölüm Hakkında Bilgileriniz:En sevdiğim ve ilgi alanım olan bölümler.Okumakta olduğum bölüm sayesinde de epey bilgi birikimim var. Gerçi diğer tüm bölümlere yetecek ilgi ve alakam var hatta yeteri kadar bilgi sahibi olduğumuda düşünüyorum.
    Etut Odası'na Ne Katabileceğinizi Düşünüyorsunuz:Moderatörlük görevimi yerine getirirken aynı zamada kendi bilgilerimi paylaşacağım.Kurallarda asla taviz vermem bir çok üye kazandıracağım.Kötü örnek teşkil etmeyerek herkesi forum kurallarına uymaya teşvik edeceğim.
    Gün İçindeki Online Zamanınız:Hafta içi 18:00 ve 21:00 hafta sonu ise Cumartesi günü.
    Etüt Odası'nı Nereden Duydunuz:Tesadüfen farkettim.
    Türkçe'yi Düzgün Kullanmaya Daima Özen Göstereceğim (Evet/Hayır) :Evet.Daima.
  9. **********ceren

**********ceren Üye

Beğenileri:
    745
    Ödül Puanları:
    0
    Okul Türü: içten Koleji
    Sınıf:7
    Moderetor Olmak İstediğiniz Bölüm(2 Adet):İngilizce ve Dil ve Anlatım
    İstediğiniz Bölüm Hakkında Bilgileriniz:En sevdiğim ve ilgi alanım olan bölümler.Okumakta olduğum bölüm sayesinde de epey bilgi birikimim var.
    Etut Odası'na Ne Katabileceğinizi Düşünüyorsunuz:Moderatörlük görevimi yerine getirirken aynı zamada kendi bilgilerimi paylaşacağım.Kurallarda asla taviz vermem bir çok üye kazandıracağım.Kötü örnek teşkil etmeyerek herkesi forum kurallarına uymaya teşvik edeceğim.
    Gün İçindeki Online Zamanınız:Hafta içi 18:00 ve 21:00 hafta sonu ise Cumartesi günü.
    Etüt Odası'nı Nereden Duydunuz:Facebook'tan.
    Türkçe'yi Düzgün Kullanmaya Daima Özen Göstereceğim (Evet/Hayır) :Evet.Daima.
  10. enwy angel

enwy angel Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    547
    Ödül Puanları:
    0
    Okul Türü:Genel lise
    Sınıf : Lise 1
    Moderetor olmak istedigim bölüm İngilizce ve Matematik.
    İstediginiz Bölüm Hakkında Bilgileriniz : Matematik ve geometride başarılı oldugumu düşünüyorum.
    Etut Odası'na Ne Katabileceğinizi Düşünüyorsunuz:Kötü örnek teşkil etmeyerek herkesi forum kurallarına uymaya teşvik edeceğim.Kendi bilgilerimi paylaşacagım.
    Gün İçindeki Online Zamanınız: Hafta içi 10dan 12ye kadar hafta sonu 12 den 9 a kadar.
    Etüt Odası'nı Nereden Duydunuz:Arkadaşlarım önerdi.
    Türkçe'yi Düzgün Kullanmaya Daima Özen Göstereceğim (Evet/Hayır) : Evet herzaman .
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş