Moderatör Başvuruları - 1 Aralık

Konu 'İstekleriniz' bölümünde UstaSoft tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. UstaSoft

UstaSoft Yönetici Özel Üye

Beğenileri:
    1.470
    Ödül Puanları:
    113

SON BAŞVURU TARİHİ: 1 Aralık

Mod başvuruları için aranan özellikler:

1-Günde En Az 2 Saat Online Olmalıdır.
    2-Foruma en az 3 ay önce üye olmuş olması gerekmektedir.
    3-Kurallara Uymuş Ceza Almamış olmalıdır.
    4-İstediği Bölümler Hakkında Yeterli Bilgiye Sahip Olmalıdır.

Dikkat :
    Moderetor olmak istediğiniz bölüm.(En fazla 1 Ana katagori);
    Örnek İstek Bölüm= Dil ve Anlatım , İlköğretim Dersleri (Soru-Cevap-Konu Anlatım) Gibi

Başvuru Formu
    HTML:
    Okul Türü:
    Sınıf:
    İstediğiniz Bölüm hakkında bilgileriniz:
    Etut Odası'na ne katabileceğinizi düşünüyorsunuz:
    Gün içindeki online zamanınız- Online süreniz: 

BAŞVURU METNİNDEN HARİÇ MESAJ YAZMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
  2. Moderatör Özlem U.

Moderatör Özlem U. Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.280
    Ödül Puanları:
    0
    Okul Türü:ilköğretim
    Sınıf:8.sınıf
    Moderetor olmak istediğiniz bölüm:8.sınıf türkçe 8.sınıf matematik 8.sınıf fen ve teknoloji İlköğretim Dersleri (Soru-Cevap-Konu Anlatım)
    İstediğiniz Bölüm hakkında bilgileriniz:yaklaşık 11 aydır sitede yardımcı olmaya çalışıyorum
    Etut Odası'na ne katabileceğinizi düşünüyorsunuz:bu bölüme ayrı bir hevesim var yardımlarım belli bir düzeyde ilerliyor.ayrıca türkçe bölümündeki arkadaşlar onlara yardımcı olduğumu 8.türkçe pasifik yayınlarının cevapları konusundan ve tekil sorulara cevaplarımdan anlarlar etüt odasında 2 dönem geçirdim ikisinde de elimden geleni yaptım 1296 teşekkür 11 ayın göstergesidir
    Gün içindeki online zamanınız- Online süreniz:yaklaşık 3.5 saat
  3. Dreamer*

Dreamer* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    1.971
    Ödül Puanları:
    0
    Okul Türü: Düz Lise.
    Sınıf: 11.Sınıf.
    Moderetor olmak istediğiniz bölüm: Matematik - Geometri
    İstediğiniz Bölüm hakkında bilgileriniz: Matematik ve Geometride kendime güveniyorum. Elimden geleni yapıcam.
    Etut Odası'na ne katabileceğinizi düşünüyorsunuz: Çözülmemiş sorulara Çözüm getirmek.
    Gün içindeki online zamanınız- Online süreniz: 3-4 Saat. Bazen daha fazla olduğuda oluyor.
    Lethe ve 'FirarPerest' bunu beğendi.
  4. Fatos_saglam

Fatos_saglam Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Okul Türü= Düz Lise
    Sınıf:9.sınıf
    Moderetor olmak istediğiniz bölüm= Dil anlatım
    İstediğiniz Bölüm hakkında bilgileriniz:Bu bölümleri yapabileceğim ve yardımcı olacagım inancındayım...
    Etut Odası'na ne katabileceğinizi düşünüyorsunuz:Fazla online oldugum için arkadaşlarımın çözülmemiş sorularına daha fazla katkıda bulunabilirim
    Gün içindeki online zamanınız- Online süreniz:5 saat daha fazlada durduğum oluyor...
  5. Red

Red Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    1.033
    Ödül Puanları:
    0
    Okul Türü:Teknik Lise Elektronik Teknolojisi *[HABERLEŞME ALANI]
    Sınıf:Lise 3 [11]
    Moderetor olmak istediğiniz bölüm:Mesleki ve Teknik Eğitim-->Elektrik - Elektronik Teknolojisi,Fotoğraflar Baştan sona,Bilişim Teknolojileri
    İstediğiniz Bölüm hakkında bilgileriniz:Hepsi usta oldugum konular,anlamadiğim konuya niye mod olmak istiyeyim yani mantikli düşünürsek..
    Etut Odası'na ne katabileceğinizi düşünüyorsunuz:Benim mod oldugum yerlerde düzen ve ahenk yaşanacağina inaniyorum diğerlerini bilmem:D [Sıkı Yönetim]
    Gün içindeki online zamanınız- Online süreniz: 6-12saat evde kimse olmazsa 18 saat kadar çikip gidiyor ,uykuma bağli anliyacağiniz.. =)

Maksat yarişmaya katilmak :D Mod olup olmamak mesele değil
    Azcik cezalarim var :5 tane :D aramizda 0 in ve 5 lafini yapmayin lütfen..:p
  6. CooLStyLe

CooLStyLe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Okul Türü:Andolu Lisesi
    Sınıf:11 / lise 3
    Moderetor olmak istediğiniz bölüm:Fizik , matematik; GOMETRİ
    İstediğiniz Bölüm hakkında bilgileriniz: EN SEVDİĞİN VE EN İYİ DERSLERİM OLDUĞU İÇİN...
    Etut Odası'na ne katabileceğinizi düşünüyorsunuz: DAHA DÜZENLİ BİR ORTAM HERKESİN ARADIĞINI BULACAĞI BİR YAPABİLİRİZ :) root adiminlik ve moderlik yaptım...
    Gün içindeki online zamanınız- Online süreniz: okul süresince telefondan giriyorum okuldan sonra pc den yani 10 saatten fazla :..
  7. Desert Rain.*

Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    2.918
    Ödül Puanları:
    0
    Okul Türü: Düz Lise
    Sınıf: 10 (Lise 2)
    Moderetor olmak istediğiniz bölüm: Farketmez nerede ihtiyaç varsa orada moderatör olurum [Edebiyat - Dil ve Anlatım olabilir ]...
    İstediğiniz Bölüm hakkında bilgileriniz: Az çok her bölüm hakkında bilgim var, adminlik tecrübemin olduğunuda belirtmek isterim ...
    Etut Odası'na ne katabileceğinizi düşünüyorsunuz : Elimden geleninin hepsini ...
    Gün içindeki online zamanınız- Online süreniz: Yazılı zamanı oratalama 1 saat ama dışındaki zamanlarda 5 e kadar yükseldiği oluyor ...
  8. hasanbjk50

hasanbjk50 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Okul Türü:düz lise
    Sınıf:9 sınıf
    Moderetor olmak istediğiniz bölüm:benim için farketmez nerde ihtiyaç varsa orada yardım ederim
    İstediğiniz Bölüm hakkında bilgileriniz:her bölümde orta derecede bilgim vardır
    Etut Odası'na ne katabileceğinizi düşünüyorsunuz:her konuda bilgi katabilecegim
    Gün içindeki online zamanınız- Online süreniz: günde 3 saat
  9. *.Sinnlos Ein Sturm.*

*.Sinnlos Ein Sturm.* Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    6.732
    Ödül Puanları:
    0
    Moderetor olmak istediğiniz bölüm:8.sınıf İngilizce İlköğretim Dersleri (Soru-Cevap-Konu Anlatım)
    İstediğiniz Bölüm hakkında bilgileriniz:yaklaşık 7 aydır sitede yardımcı olmaya çalışıyorum
    Etut Odası'na ne katabileceğinizi düşünüyorsunuz:Elimden geleninin hepsini ...

Gün içindeki online zamanınız:Yazılı zamanı ortalama 1.5 saat ama dışındaki zamanlarda 4 saate bile çıkabiliyor.
    K!Ng.$AVROT!N*g bunu beğendi.
  10. gamze1997

gamze1997 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Moderetor olmak istediğiniz bölüm:Türkçe
    İstediğiniz Bölüm hakkında bilgileriniz:Türkçem iidir bu konuda tecrübeli olduğumu düşünüyorum..
    Etut Odası'na ne katabileceğinizi düşünüyorsunuz: Elimden geldiğinin daha fazlası kadar yardım edeceğimm..
    Gün içindeki online zamanınız- Online süreniz: 2saat 3 saat bazen 4 ve 5 saat olabilior..
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş