Moderatör Olmak İstiyorum

Konu 'İstekleriniz' bölümünde Adenozin tarafından paylaşıldı.

1. Adenozin

Adenozin Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    64

Coğrafya ve Biyoloji bölümlerinin moderatörü olmak istiyorum. Ne yapmam lazım?
  2. Özlem

Özlem Bu ülke sizi de unuttu(!) - SOMA Özel Üye

Beğenileri:
    3.106
    Ödül Puanları:
    113
    Yer:
    Konya
    Moderatör alımı yapılacağında duyurulur size.
    Henüz böyle bir şey yok.
    İyi Forumlar :)
  3. Adenozin

Adenozin Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    64
    Bilgi için teşekkür ederim.
  4. UstaSoft

UstaSoft Yönetici Özel Üye

Beğenileri:
    1.470
    Ödül Puanları:
    113
    Alımları beklemenize gerek yok. İlgili katagorilerle foruma katkı sağlayan üyelere biz kendilerine bizimle yönetime katılmasını isteriz.

yeterki foruma katkısı olduğu göz önünde görünsün.
  5. nar çiçegi123

nar çiçegi123 Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    bende oyunlar bölümüne :D
  6. Adenozin

Adenozin Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    64

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Alımları beklemenize gerek yok. İlgili katagorilerle foruma katkı sağlayan üyelere biz kendilerine bizimle yönetime katılmasını isteriz.

yeterki foruma katkısı olduğu göz önünde görünsün.
    Genişletmek için tıkla...
    Ben her katagoride ister o sınıftan olmayayım her mesajda katkı sağlamaya çalışıyorum. Ben o bölümlerin dersini sevdiğim için moderatör olmak istiyorum.
  • мoʀαoʀ

мoʀαoʀ Üye

Beğenileri:
    634
    Ödül Puanları:
    94
    Arkadaşlar moderatör olmak Sadece bilgi vermek değildir.

1. Türkçe'yi iyi kullanmak esastır.

2.Moderatörlerin aldığı kategori, ilgi alanına girmeli ve bu kategori ile ilgili moderatörün az çok bilgisi olmalıdır.

3.Moderatörlere yöneticilik verildiği andan itibaren kendi bölümlerindeki tüm mesajlarda "sil" , "birleştir" , "taşı" gibi butonlar belirecek, bu butonların kullanım amacını ve kullanım şekilini iyi bilmelisiniz.

4.Bölümlerindeki konuları zenginleştirmeli bunlar; resim slayt, görsel efekt gibi birçok mataryel.

5.Her üye'ye tarafsız davranmalı

6.Mesaj adeti çok olan kişi moderatör olma şansı yüksektir diye birşey yoktur yazdınız mesaj içeriği iyi olan kazanır.

7.Moderatör olduğunuzda yönetime katılmış sayılırsınız buda sizin aklınızda forum ile ilgili düşünce önerilerinizi sunarak forumu iyileştirmede katkı sağlarsınız.

8. 2008'den beri buradayım ve 2009 da moderatör oldum ben moderatör olduğumdan beri herzaman kararlar paylaşılarak fikirler alınır ve öyle yapılır yani bu size ne kadar değer verildiği anlamındadır.

9.Son olarak sakın ama sakın aklınızda ben hergün online olamam korkusu olmasın sınavlarınız ola bilir bunun için yönetimdende izin alıyoruz :)

sizde 9 madde var ise yakında üye renginiz yeşil olur merak etmeyin.
    nar çiçegi123 bunu beğendi.
  • Adenozin

Adenozin Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    64

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Arkadaşlar moderatör olmak Sadece bilgi vermek değildir.

1. Türkçe'yi iyi kullanmak esastır.

2.Moderatörlerin aldığı kategori, ilgi alanına girmeli ve bu kategori ile ilgili moderatörün az çok bilgisi olmalıdır.

3.Moderatörlere yöneticilik verildiği andan itibaren kendi bölümlerindeki tüm mesajlarda "sil" , "birleştir" , "taşı" gibi butonlar belirecek, bu butonların kullanım amacını ve kullanım şekilini iyi bilmelisiniz.

4.Bölümlerindeki konuları zenginleştirmeli bunlar; resim slayt, görsel efekt gibi birçok mataryel.

5.Her üye'ye tarafsız davranmalı

6.Mesaj adeti çok olan kişi moderatör olma şansı yüksektir diye birşey yoktur yazdınız mesaj içiriği iyi olan kazanır.

7.Moderatör olduğunuzda yönetime katılmış sayılırsınız buda sizin aklınızda forum ile ilgili düşünce önerilerinizi sunarak forumu iyileştirmede katkı sağlarsınız.

8. 2008'den beri buradayım ve 2009 da moderatör oldum ben moderatör olduğumdan beri herzaman kararlar paylaşılarak fikirler alınır ve öyle yapılır yani bu size ne kadar değer verildiği anlamındadır.

9.Son olarak sakın ama sakın aklınızda ben hergün online olamam korkusu olmasın sınavlarınız ola bilir bunun için yönetimdende izin alıyoruz :)

sizde 9 madde var ise yakında üye renginiz yeşil olur merak etmeyin.
    Genişletmek için tıkla...
    Hepsi bende var. :) 3. maddeyi merak etmeyin, sadece o butonlarıyla beraber vbulletinin çoğu özelliğini, templatesini, ayarlamalarını bilirim. Moderatör olunca sadece düzenle, taşı, sil, birleştir gibi ufak butonlar çıkacak biliyorum ama ona da razıyım. Ek olarak çoğu forumda moderatörlük ve adminlik yaptım.
  • Sayfayı Paylaş