Moderatöre Şikayet

Konu 'İstekleriniz' bölümünde melihtumer96 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. melihtumer96

melihtumer96 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29

Birisi bir konuyu moderatöre şikayet edip moderatör de o kişiye ceza verdiğinde şikayet edenin isminin belirtilmesi uygun olmaz mı?
  2. Moderatör Özlem U.

Moderatör Özlem U. Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.280
    Ödül Puanları:
    0
    Sence uygun olur mu?
    Sen birinin ceza yemesini kendine gurur tablosu mu yapacaksın bakın ben söylüyorum bakın diye.
    Zaten raporlar bölümünü yeterince işgal ediyorsun bazen gereksiz bile rapor gönderiyorsun anlıyoruz tamam da niye biriyle kavga etmek mi istiyorsun onu hiç anlamadım.
    Üye-üye anlaşması birinci kuraldır. Sen birine dadaşmak istiyorsan yanlış yerdesin.
    Soul Mate * ve Adam Akıllı bunu beğendi.
  3. ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Birisi bir konuyu moderatöre şikayet edip moderatör de o kişiye ceza verdiğinde şikayet edenin isminin belirtilmesi uygun olmaz mı?
    Genişletmek için tıkla...
    Öyle olsa ne yapacaksın arkadaşım? Şikayet edene "Çıkışta görüşürüz." mü diyeceksin?
    Kurallara uyalım, uymayanları moderatörlere bildirelim, birer moderatör olarak da gerekli uyarıları yapalım. :)
  • melihtumer96

melihtumer96 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29
    *oasis flower* modetatör tabiki amacım kargaşa çıkarmak değil.Ayrıca birini şikayet etmekte gururlanılacak birşey değil.Biz birini şikayet edince kendimizde üzülüyoruz.Bunu söylemekteki amacım diğer kişilerde görür onlarda artık foruma sahip çıkmaya başlarlar.Çoğu kişi mesajı rapor etmeye korkuyor.Bende ihtar alır mıyım diye.Bizim ettiğimiz şikayetleri görür bunlar o kadar şikayet etmiş birşey olmadı der onlarda foruma sahip çıkar.Forum kurallarına göre gördüğüm her hatayı bildirmem gereksiz yere işgal ise göndermem.Benim amacım yöneticilerle kavga değil hiçte hoş karşılamadığım bir tutumdur.Ayrıca tepkiler fazlasıyla sert olmuyor mu?
  • Adam Akıllı

Adam Akıllı Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    0
    Durduk yere rapor etmedikçe hiç bir sorun yok kimsenin korkmasınada gerek yok.Genellikle çok kullanırım o butonu.
  • melihtumer96

melihtumer96 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29
    Ben günde en az 5-10 kez kullanırım ama şu ana kadar hata düzeltmekten başka birşey olmadı zannediyordum.Ama durum öyle değilmiş.Yöneticiler gereksiz yere meşgul etmek olarak algılıyor.Artık o butonu kullanmayı düşünmüyorum.Kusura bakmayın *oasis flower* ve ∂iαвiαη~lρ moderatörler.Artık her üyenin olduğu gibi olurum.İhtiyacım olunca sorumu yazar çıkarım.Neyime gerek benim rapor etmek-teklif sunmak-yardımcı olmak.Bir de o kadar laf yedik üstüne.
  • ∂iαвiαη~lρ

∂iαвiαη~lρ Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    Ben bu olayı niye bu kadar büyüttünüz anlamıyorum. Modlar ellerinden geldiğince sizin raporlarla ilgileniyor. Bazen de boş yere o butonu kullananlar oluyor, o konuda da uyarı yapıyoruz. Her şeyde bir kusur buluyorsunuz ya diyecek sözüm yok artık.
    ayceNuR bunu beğendi.
  • melihtumer96

melihtumer96 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29
    Olayı büyütmek filan yok.Moderatörün yazdığını gördünüz.Gereksiz yere rapor et butonunu kullanarak meşgul ediyorsun diyor.Kısaca sen işine bak demeye getirdi.
  • Moderatör Özlem U.

Moderatör Özlem U. Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.280
    Ödül Puanları:
    0
    Bak arkadaşım benim sorunum filan yok seninle önce bunu bir kavrayalım tamam mı?
    Raporlar bölümünde senin adını hep görüyoruz sağol sağol da bazen de gereksiz yere bastığını gördüm ben sana sadece bunu yapma diyorum tamam mı?
    Bir ikincisi ''Neyime gerek benim rapor etmek-teklif sunmak-yardımcı olmak.Bir de o kadar laf yedik üstüne.''
    Siz rapor et bölümünü kullanmazsanız bu bölüm niye açıldı?
    Ayrıca karşında çocuk da yok tamam mı? Karşında lise ve üniversiteli ya da okulu bitirmiş insanlar var seni niye azarlayalım?
    Sen bize karşı pozitif yaklaşırsan moderatörler sana baldan tatlı davranır.
    Ayrıca kapatalım bu konuyu artık.Bizim görevimiz tartışmak değil çözüm bulmaktır.Şimdi tartışmayalım. ;)
  • Murat AKSOY

Murat AKSOY Türkçe Sevdalısı Özel Üye

Beğenileri:
    886
    Ödül Puanları:
    38
    Amacınız üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mi? Eğer kıytırık bir butona basmaktan korkan varsa sokağa hiç çıkmasın. Hata görüp de uyarmayan varsa girmesin foruma. Suda sebeplerle tartışmaktan bıkmadınız mı?
    İsteyen herkes ihtiyaç halinde çekinmeden "Rapor Et" butonunu kullanabilir. Rapor edenin ismini sadece yetkililer görebilir. Diğer üyelerin görmesine gerek yok.
  • Konu Durumu:
    Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş