Msn kişi Listeniz Doluysa

Konu 'Bilişim Teknolojileri' bölümünde Desert Rain.* tarafından paylaşıldı.

 1. Desert Rain.*

  Desert Rain.* Özel Üye Özel Üye

  Katılım:
  6 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  3.421
  Beğenileri:
  2.918
  Ödül Puanları:
  0

  Msn kişi Listeniz Doluysa
  Msn Kişi Listeniz 600 Kişiyi Geçtikden Sonra Kişi Eklemek İstediginizde "Kişi Lİsteniz Dolu Lütfen Bir Kişi Silin Ve Tekrar Deneyin" Diye Bi Uyarı Verir.. Kişi Listenizi Önce Biraz Temizlersiniz Ve Tekrar Bİrini Eklemeyi Denersiniz Yİne Aynı Hata İle Karşılaşırsınız.. Bu Sefer Herkezi Silersiniz Listenizde Kimse Kalmaz Yine Birini Eklemeyi Denersiniz Yine Aynı Hata İle Karşılaşırsınız.. Msn i Kapatırsınız Hatta Bilgisayara Reset çekersiniz,, Hatta Cafeye Gidersiniz Ama Nafile Listenize Kimseyi Ekleyemezsiniz...

  Peki Neden Böyle Oluyor? : çünki Msn Messengerda Bi Arkadaşınızı Listenize Eklediginiz Zaman Bu Aynı Zamanda Msn Hotmail Hesabınızdaki Kişiler Yani (Contacts) Bölümünede Ekleniyor. Ve Siz Daha Önce Eklediginiz Birini Listenizden Sildiginizde Sanıyorsunuzki O Kişiyi Messengerımdan Sildim Kişiler Sayısıda Düştü.. Örn:99 Kişi Varsa 98'e Düşer.. Bu Şekilde Yanılıyorsunuz..

  çözüm... : Msn Hotmail Mail Adresimize Giriş Yapıyoruz.. Yukarı Sagda Seçenekler(Options) Kısmına Tıklıyoruz.Ordan Solda Kişiler(Contacts) Kısmını Buluyoruz Ve Tıklıyoruz(ya da direk hotmail'e girdiğinizde en üstte posta yazan yerin yanından girebilirsiniz). Açılan Bölümden Bi Bakıyoruzki O Sildigimiz Sandıgımız Kişiler Aslında Sİlinmemiş Ve Hepsi Orda. Ordan Silmek İStediklerimizi İşaretleyip Sİl Diyoruz.. Ve Artık Kişi Listemize İstedigimiz Kişiyi Ekleyebiliyoruz..

Sayfayı Paylaş