msn nickLeri (=

Konu 'Anlamlı Sözler' bölümünde deathmy tarafından paylaşıldı.

1. deathmy

deathmy Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0

[FONT=&quot]Ne kadaR isteRdim Yanında oLmak ,Sana SaRıLmak ,gözLeRinin İçine ßakaRak Seni SeviyoRum Demeyi Ne Çok isteRdim ßiR ßiLsen...[/FONT]

[FONT=&quot]Uunutmadım Unutamadım dinmedi fıRtınam İçimde ... ßaş ucumdaki Resmin DuRuyoR aynı yeRinde...[/FONT]

[FONT=&quot]Seni AnLaTTım SayfaLaRca ßende kaLan Neyin vaRsa[/FONT]

beLki umrunda biLe değiL ama ben sensizLiği sevmedim. =/

a_y_t_ü_l bunu beğendi.
  2. deathmy

deathmy Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Bana Edebiyat Yapma ..! Matematiğin Olur Çarparım Seni.

.

ßeni ßenden ßaşka Kimse İlgilendirmez..Kimsede ßenimLe İlgilenmesin Gerekmez..!!

" ßєиi üzєи hєЯ dєtαЧdαи uиutαЯαk kuЯtuLuЧoЯuм "

SaYenDe YoLa GeLdi KaLbim YanLı$ı DoğRuYu Ayırıyor Sen ekSiLeLi HaYaTımDan YüZÜmDe GüLLer aÇıyOr

a_y_t_ü_l bunu beğendi.
  3. deathmy

deathmy Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Anne
    " KocaMan oLdum ßak.!
    aCıLarım ßüyüDü , DertLerim ßüyüDü..
    HedefLerim
    ÇıkmazLarım ßüyüDü...
    HiçDe qüzeL DeğiLmiş ßüyümek..KimLer KırDı KaLbimi ,
    KimLer üzDü..! ßaşa DönebiLsem Keşke...!
    SaNa EmekLeSem
    SadeCe... YeniDen ßüyüt ßeni aNNe..
    qözyaşLarım Daha fazLa SüzüLmesin
    yanakLarımDan..!
    KaLßim Daha fazLa KırıLmaSıN...

Benim İçin her şeyin Degeri Gözlerimin Baktıgı Kadar..

Hayat ÇatLak ßarDaktaki Suya ßenzr.iÇsenDe Tükenir iÇmesenDe.ßu yüzDn Hayattan TaT aLmaya ßak.Çünkü YaşaSanDa ßiteCk yaŞamaSanDa

dιLѕιzdıя ßєиιм ѕєνмєLєяιм…özLєує¢єğιмι ßιLѕємdє ѕєѕѕιzdıя gιdιşLєяιм…υмυdυм ιѕуαиdα ιѕуαиıм кαяαиLıктα..

BEN YOLA ÇIKTIKLARIMI YOLDA BULDUKLARIMLA DEĞİŞMEM..!

ßiqüη éη Séωdiqiη iηSaηdaη éη ßüγüк daяßéγi γéяSéη; péмвéηiη кaяa, dσSтLuquη γaяa, Séwмéηiη paLawяa σLduquηu aηLaяSıη.!

Ayakta durmam gerekiyor hayata karşı ! Kahkahalarımı koruyarak ! Oysa kılıcım yok !G**gelern gücü yok !Masallar bana yazılmamış..

İkinci EL Övqü TüccarLarı Varsın ßoL ßoL Konu$sun. ßénim Satacak MaLım Yok Ki Öwqüyé İhtiacım OLsun..!;)

...¦n€ haVaM VaR ne TaRzIM ne tRiP aTaRıM n€d€ kLaS yApArIm herk€s raHaT oLsUn ߀N k€nd! haLiMd€ ya$arıM¦...

[FONT=Tahoma][URL="http://www.facebook.com/notes/kylak-deqil-kalr-cielataelaaaeizz/ieaelaa-geciusa-nauatimaecaeim-eigimves-raaa-etme-ieaelaa/316936946344"][COLOR=#3b5998][B]>>>ιηѕαηℓαя gєçιуσя нαуαтıм∂αη...¢αηıм ∂є∂ιgιм...вєş ραяα єтмєѕ ιηѕαηℓαя....!!!<<<<[/B][/COLOR][/URL][/FONT]
    [FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][/FONT][/COLOR][/SIZE]
    [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]Ey,iKi AdımLık Yér Küré !
    Sénin ßütün "aRka" ßahçéLérini
    . .. Gördüm ßén .. .[/COLOR][/FONT]
    [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]๑ ۞ ๑[/FONT][/COLOR][/FONT]
    [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]
    Dalma... Düşünme... Ağlama
    ๑ Hayat bu!.. ๑
    Mahfeder insanı mesutken
    Bak ben ağlıyormuyum?
    Herşeyimi kaybetmişken !!
    ๑ ۞ ๑[/FONT][/COLOR][/FONT]
    [FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000]# Kaderi düşün YaptıkLarını sonra
    Git ve ağLa ! `~[/COLOR][/FONT][/FONT]
    [FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]hangi alfabe ödünç verir harflerini acıma?
    Ki hangi lisana döksem anlaşılır ki feryadım?
    S**eyecek Sözlerim arasında 'adın' yok

[/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Haince kopardılar.
    Yoksa
    Gül ayrılmazdı dikeninden. ~[/FONT][/COLOR][/FONT]
    [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][/FONT][/COLOR][/FONT]
    [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman]# nokta değil
    virgül koydum öyküme `~[/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT]
    [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT]
    [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman]=SonsuzLuk=
    ÜÇ kErE Üç dOKuZ EdeR
    bİliRsİn...
    BiRiN kAreSi BiRDiR ,kAreKökÜ De
    BİliRSiN...
    "mUtLU AşK yOKtUr"
    BiLİrSiN...Siyah mı aksaydı gözyaşım
    Mutlu olman için kan mı kusmalıydım
    Git hayatımdan...!
    Değersiz değil senin kadar anılarım...
    [/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT]
    [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][B][COLOR=gray][FONT=Tahoma][URL="http://www.facebook.com/album.php?aid=187666&id=309188817951&ref=nf"][COLOR=#3b5998]KurtLarın SeSSiz kaLdıqı yerDe, itLer ÇakaLLar wOLta atar.. Ama ßiLmezLerki kurt o SeSSizLiği ßozarSa kıyamet kOpar ;)[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT]
    [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][B][COLOR=gray][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][/B][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT]
    [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][B][COLOR=gray][FONT=Tahoma][B][COLOR=gray][FONT=Tahoma][URL="http://www.facebook.com/notes/en-begendiginiz-nickler-/-sp-varkep-kimsm-olmasip/308649681902"][COLOR=#3b5998]-S℮п varkeп Kims℮m oLmasiп..*[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/B]
    [B][COLOR=gray][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=gray][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][/B][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][B][COLOR=gray][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][/B]
    [COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]Seni sewen yüreğime[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS] [/FONT][/COLOR][B][COLOR=red][FONT=Comic Sans MS]kurßan[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Comic Sans MS]oL ![/FONT][/COLOR]

[/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][/FONT][/COLOR][/FONT]
    [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][COLOR=red][FONT=Comic Sans MS][B]Gelişinin[IMG]file:///C:/Users/MYPC/AppData/Local/Temp/msoclip1/01/clip_image001.gif[/IMG] bir gidişi olduğunu bile bile seviyorum seni…[/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]
    [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]
    [/FONT][/COLOR][/FONT][FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][B][COLOR=darkslateblue][FONT=Comic Sans MS]Aşk[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=teal][FONT=Comic Sans MS] [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=teal][FONT=Comic Sans MS]şimdi şımarık bir zengin çocuğu[/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT]
    [FONT=Times New Roman][COLOR=#000000][B][COLOR=teal][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/FONT]

Dünyada bir tek sen kalsanda
    Senin olmayacagim asla!!

“Aynı suda ikinci kez yıkanmak imkânsız değil[​IMG] boğulmakmış!”

:330:

4. Mustafa09

Mustafa09 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Eline Sağlık
  5. .€yLüL.

.€yLüL. Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    güzel olmus :)
  6. deathmy

deathmy Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim.. afiyet oLsun..:D
  7. yalnızlık

yalnızlık Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Emegine saglık..
  8. deathmy

deathmy Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim. beğenmeniz yani güzeL buLmanız yeter.. :)
  9. sebnem ebru

sebnem ebru Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    6
    çok saol süpermiş sözler =)
  10. eylül türker

eylül türker Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları: