murat ertanın kitabı çıktı...

Konu 'Kitaplar, Yazarlar, Entellektüel' bölümünde Moderatör Özlem U. tarafından paylaşıldı.

1. Moderatör Özlem U.

Moderatör Özlem U. Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.280
    Ödül Puanları:
    0

Murat Ertan'ın Yeni Kitabı Çıktı
    Eğitimci, Yazar Murat Ertan'ın "Başarı, Eğitim ve Motivasyon Öyküleri" seçkin kitapçılarda..

EĞİTİM BİLİMLERİ VE KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI MURAT ERTAN’IN ÜÇÜNCÜ KİTABI “BAŞARI, EĞİTİM VE MOTİVASYON ÖYKÜLERİ ” SEÇKİN KİTAPÇILARDA:

Günümüzde bilgi ve tecrübenin önemi büyüktür. Toplumdaki bireyler, başkalarının tecrübelerinden yararlanarak hayatlarını kolaylaştırırlar.
    Öyküler, okuyan ve anlayanlar için bir yol işareti, mesaj veren bir araçtır. saatlerce konuşarak anlatamayacağımız düşünceleri bir kısa hikâye ile kolayca anlatırız. Kitap dolusu yazı ile aktaramayacağımız fikirleri bir öykü ile aktarabiliriz.

Murat Ertan; öyküleri: Başarı, motivasyon, olumlu düşünce, eğitim, öğretmen, değişim, gelişim, ekip öyküleri olarak ayırmış ve okuyuculara rahatlık sağlamıştır.

Konularına göre ayırdığı, seçilmiş 160 öykü ile okuyuculara anlamlı mesajlar vermektedir. Konulara göre belirlenmiş özdeyişler ve yorumlar ile öykü kitabına güç katmıştır.
    http://www.flasgazetesi.com.tr/haberDetayMiddle.asp?ID=16045
  2. Moderatör Özlem U.

Moderatör Özlem U. Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.280
    Ödül Puanları:
    0
    tamam teşekkürler zaten konuyu nerede açim diye düşünüyordum iyi oldu bu:D
    Son düzenleyen: Moderatör: 26 Ocak 2010

Sayfayı Paylaş