neden?

Konu 'Sizin Yazınız' bölümünde rüyaşk tarafından paylaşıldı.

1. rüyaşk

rüyaşk Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0

neden herşey bukadar zor olur neden bişeyi istersinde bukadar erişilmez olur oysa çok bişey değildiki yalnız mutlu olmak istedim onun olmak istedim ona ulaşabilmek için neler sarfettim ben hergece oturup allahıma dualar ettim kimseye dökmediğim gözyaşlarımı ben ona akıttım şimdi neden bukar zor neden hani bişeyi çok istersin çok mutlu olursun ama sonunda bişey olur bütün hayallerin yıkılır sonunda bişey olur herşeyini elinden alır sonunda bişey olur bütün hayallerini senden senin benliğinden benliğinde son senden alır gider ama gitmek okadar kolaymı çok mu zordu bi insan neden bukardar uzak olur neden yasak olur neden haram olur neden neden bukadar erişilmez olur hiç yaşamadıklarımı yaşadım ben onunla hiç kimseye hissetmediklerimi hissettim ben hiç bukar aciz olmadım çok şey kayıp artık haytımda çok şey ama yinde bir umut bir ışık bekliyorum ben yinede inanıyorum birgün birşey olucak bir mucize kimsenin inanmadığı inanmak istemediği bu hayaller gerçek olucak ben inanıyorum elbet birgün....
  2. reyhan184

reyhan184 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güsel ifade etmişsin kendini..
  3. !..GncFB.ip3q..!

!..GncFB.ip3q..! Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    16
    yaşadığımız sürece nedenler herzaman olacaktır kafamızda ;)

güzel olmuş...!
  4. öznur59

öznur59 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    bende hep bunları düşünüyorum...örneğin başta neden herşey bu kadar zor olur demişşin bunların tersini düşün o zamanda neden bu kadar kolay dersin.....İnsan yaşamı boyunca her zaman nedenleri düşünür bu da insanı diğer canlılardan farklı kılar......güzel yazmışşın tebrikler.....

Sayfayı Paylaş