neleri değiştirebilirim örnek verir misiniz...

Konu 'Teknoloji ve Tasarım' bölümünde Erenmelike tarafından paylaşıldı.

1. Erenmelike

Erenmelike Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    9

öğretmenimiz bir şeyleri değiştirerek yeni bir şey icat etmemizi istedi ama ben ne yapacağımıbilmiyorum bu konuda lütfen bana yardım edin.;)
  2. yaaa

yaaa Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    mesela bi tane düdüklü tencere olsun.hani o pişerken bazen komşuya oturmaya falan gidince unutuyoruz ya.tencerye ait bir saat olsun istediğin saate göre ayarlansın sonra o saat alınıp istenilen yere götürülsün.ayarladığımız saate görede zamanı gelince saat ötsün. olabiri mi?

aklıma geldikçede yazarım ...
  3. yaaa

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    bide şu olabilir. hani bazen tencerede yemek pişirirken tuzunu atmayı unuturuz.bunun için tencerenin kapağında gizli bir tuzluk olsun.(belki dersin buda tencereye kafayı takmış. :D napıyım aklıma bunlar geliyo...)
  4. dokman

dokman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ikinci fikrin tencere nasıl anlıyacak tuz olmadığını ağızı yok ki :) birinci fikrin güzelde nasıl yapıcam bilmiyorum biraz ondada yardım etsen ;)
  5. yaaa

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

ikinci fikrin tencere nasıl anlıyacak tuz olmadığını ağızı yok ki :) birinci fikrin güzelde nasıl yapıcam bilmiyorum biraz ondada yardım etsen ;)
    Genişletmek için tıkla...
    anlamdım ikinci fikrimde tencerenin ağzı yokki demişsinde ne alaka galiba onu tam anlatamamışım neyse.. birinciyide illaki gerçeğini yapmaya gerek var mı? maketi olmaz mı?:confused::rolleyes:
  • dokman

dokman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    demek istediğim tencere nerden anlasın koyup koymadığımızı bu arada 1. fikrininle iligili olrak bana maketi nasıl yapacağımı bi yazsan daha iyi olacak sanırım
  • yaaa

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    ya maketi nasl yap biliyon mu? bitane işe yaramayan tencere al.sonra onun kapağının üstüne bitane küçük saat tak ama saat istenildiği zaman çıksın...
  • melihtumer96

melihtumer96 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    29
    Uzaktan kumandalı süpürge yap.
  • Sayfayı Paylaş