NEYDİ İÇİMDEKİ KARANLIĞIN ADI??

Konu 'Alıntı Yazılar' bölümünde AyŞeGüL! tarafından paylaşıldı.

1. AyŞeGüL!

AyŞeGüL! Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Neydi içimdeki karanlığın adı? Her zaman içimde bir yerlerde siz görmeseniz de… İçim kararıyor… Özenle yaptığım tek şey sonumu hazırlamak…

İçimdeki karanlığı büyütüyorum herkesten gizleyerek… Uzaklaşsanız da benden, dokunmasanız da içimdeki karanlığa anlamalısınız beni, içimdekileri. Karanlık… Gittikçe büyüyorlar içimde ve ben dur diyemeyecek kadar yorgunum onlara… Katlanamıyorum size anlamıyor musunuz? Hiçbir şey sandığınız kadar kolay değil hem de hiçbir şey…

Açtığınız boşluğu saklamak için kendimden, daha büyüğünü yaratıyorum içimde… Ne alaycı biriyim aslında nede acımasız… Sadece anlıyorum çoğu şeyi hatta sizin anlamadıklarınızı bile… Bu yüzden belki de yaptıklarım, yapacaklarım

Her şeyin kurtuluşu açık aslında… Kimse yokken uçmak… Her şeyin sonu hayatın, acının, benim… Karanlık beni çağırıyor içine… Tutunacak dallarımı çoktan kırdınız… Gidiyorum… Gökyüzünde her şey farklı… Her şeyin sonu geliyor benimde…

Neydi içimdeki karanlığın adı? Ölüm mü? …

ALINTIDIR;)
  2. 2αн!_∂3

2αн!_∂3 Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    454
    Ödül Puanları:
    36

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Her şeyin kurtuluşu açık aslında… Kimse yokken uçmak… Her şeyin sonu hayatın, acının, benim… Karanlık beni çağırıyor içine… Tutunacak dallarımı çoktan kırdınız… Gidiyorum… Gökyüzünde her şey farklı… Her şeyin sonu geliyor benimde…

Genişletmek için tıkla...
    Güzel paylaşım..
    teşekkürler.
  • çikolata

çikolata Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    16
    bu yazının sonunun nereye varacağını merak ediyordum açıkcası:)
    Neydi içimdeki karanlığın adı? Ölüm mü? …
    çok güzel paylaşım için saol
  • AyŞeGüL!

AyŞeGüL! Forumdan Uzaklaştırıldı

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    BEN TEŞEKKÜR EDERİM ASLI;).
  • Sayfayı Paylaş