Normal üyelerin profil mesajı atabilmesi

Konu 'İstekleriniz' bölümünde * Tufan tarafından paylaşıldı.

1. * Tufan

* Tufan Üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    0

Profil mesajlarının, yetkililerin normal üyeleri uyarmak için olduğunu biliyorum; ama profil mesajı atabilme yetkisi normal üyelerde de olsa iyi olmaz mı ?

Sonuçta yetkililer de üyeleri uyarmak için profil mesajı atabilecekler yine.
  2. * Tufan

* Tufan Üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    0

Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...

Daha öncede bu öneri sunulmuştu.Ama çok saçma şeyler ortaya çıkıyor.Arkadaşlık istekleri falan gibi.Anlıyorsun değil mi.. Böyle olması forum için daha iyi diye düşünüyorum.
    Genişletmek için tıkla...
    Evet, anlıyorum; ama şöyle bir şey de var Profil / Gösteriliş Ayaları'nda:

Yani isteyen kişi profiline gelebilecek mesajları Kayıtlı Üyeler, Temasların, Arkadaşların diye kısıtlayabilir. Böylece önüne gelen herkes profiline mesaj atamaz.
  • Moderatör Güleda

Moderatör Güleda Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    4.563
    Ödül Puanları:
    113
    Ama şöyle birşeyde var ..
    Düşünsene üyeler arasında profil mesajı kullanıldığında forumda yakın arkadaş olanlar sürekli olarak profillerine mesaj yazacak ki bundan şüphemiz yok .
    Bu da yönetici ve diğer stajyer , moderatör arkadaşların işini zorlaştıracak.
    Bildiğiniz gibi 3 uyarı sonrası ceza veriyoruz ve bu mesajlar arasında uyarıları aramak inan ki zor oluyor.

Ayrıca en başta Dilek'in de dediği gibi saçma sapan mesajlar ve arkadaşlık istekleri ortaya çıkıyor ki bu da bu forumun kurallarını fazlasıyla aşıyor ..
  • * Tufan

* Tufan Üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    0

Ama şöyle birşeyde var ..
    Düşünsene üyeler arasında profil mesajı kullanıldığında forumda yakın arkadaş olanlar sürekli olarak profillerine mesaj yazacak ki bundan şüphemiz yok .
    Bu da yönetici ve diğer stajyer , moderatör arkadaşların işini zorlaştıracak.
    Bildiğiniz gibi 3 uyarı sonrası ceza veriyoruz ve bu mesajlar arasında uyarıları aramak inan ki zor oluyor.

Ayrıca en başta Dilek'in de dediği gibi saçma sapan mesajlar ve arkadaşlık istekleri ortaya çıkıyor ki bu da bu forumun kurallarını fazlasıyla aşıyor ..
    Dilek'in dile getirdiği şey için çözümü ortaya sundum ve bence kabullenebilir bir şey. İsteyen profiline gelecek mesajları kısıtlayabilir.

Bir de profil mesajlarında uyarıları aramaktan kastını anlamadım ? Ne için uyarı aranılacak profillere atılan mesajlarda, yakın arkadaşlar arasında ?
  • * Tufan

* Tufan Üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    0

Kısıtlama ile çözülemez bence bunu isteyerek yapanlar olmuştu daha önce forumda.
    Uyarı mesajlarını diğer konuşmalar arasında bulmakta zorlanacağımızı söylüyor Eda.
    Yahu bana ne önceden yapanlar olmuşsa ? Bunlar onların sorumluluğu, ister kısıtlama getirirler, isterse de kısıtlama getirmez, yetkililere şikayet ederler ve sorun çözülür.

Ayrıca hiçbir yetkili de her önüne gelen üyenin profiline girip de uyarı mesajları aramaya çalışmasın. Kaç tane sitede yetkililer tek tek üyelerin profillerine girip uyarı mesajları arıyor ki ? Bu kadar da kısıtlama olmasın canım. Öyleyse bu siteye hiç takılmayalım daha iyi. Zaten bu da olmazsa girmeyeceğim bir daha Etüt Odası'na.
  • Amasyalı Damla

Amasyalı Damla Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında daha önceleri bende Tufan arkadaşımız gibi düşünüyordum.Ama Dilek'in dediğide doğru ve çok mantıklı.
  • * Tufan

* Tufan Üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    0

Aslında daha önceleri bende Tufan arkadaşımız gibi düşünüyordum.Ama Dilek'in dediğide doğru ve çok mantıklı.
    Son söz yönetimin olursa olur, olmaz da olmaz. Ben de saygı duymak zorundayım.

Bu arada Dilek, bundan önceki mesajımda sana kızdığımı sanmamışsındır umarım. Ki sana kızmadım, kızmam da. Sitede en sevdiğim üyelerden birisin. Eğer bir önceki mesajımda sana kızdığımı falan düşünmüşsen özür dilerim; ama bilmeni isterim öyle bir şey yok. :eek:
  • * Tufan

* Tufan Üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    0

Özür dileyecek bir şey yok.Sende seviliyorsun.
    Teşekkür ediyorum. :)
  • ArminOnly

ArminOnly Özel Üye Özel Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    18
    Olur diyorum ben.

Yalnız, yönetim kontrolünden geçmesi şartıyla. Moderatörler panele girebiliyor ve profil mesajlarını kontrol edebiliyorlar. (Normal moderatörlerin paneli nasıl bilmiyorum ama) Benim kullandığım panelde de mevcut fakat üyeler kullanamadığından hiçbirini onaylamıyorum.

Sinirlendirmeyin Tufanımı
  • * Tufan

* Tufan Üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    0
    Yönetim de olur derse tamamdır. :)
  • Sayfayı Paylaş